Muzyka z reklamy

Always Coca Cola Po polsku

Witam.
Szukam Polskiej wersji Always Coca Cola.
Ten Utwór był wykonany w kilku językach miedzy innymi po polsku. Szukam po necie i nic nie mogę znaleźć na ten temat.
Kto to wykonał po polsku
Jaki jest Polski Tytuł
To było na początku lat 90' (92-94) chyba
Wykonywał jakiś facet
To nie była kolęda i żadna inna świąteczna wersja
Najlepiej jak by to ktoś miał gdyż spędza mi to sen z powiek ;P
(będzie piwko)

Odpowiedzi

  • CerberCerber Użytkownik
    Może:
    Ania Szarmach - Coraz bliżej święta
    Pobieranie danych...

    :face-devil-grin:
  • To nie to :(
    chodzi mi o polska wersje tego utworu z ta muzyka
    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)papcia
  • A czy to pewne, że istnieje polska wersja tej piosenki ? Bo tak na chłopski rozum, to powinna mieć tytuł lub przynajmniej słowa "Zawsze coca cola", a przeszukując internet nie ma ani śladu po tym utworze.
    Być może była ona użyta tylko w reklamie i poza tym nie wydano żadnego albumu z nią.
  • Dawno temu (kolo 94 roku) w nieistniejącym radiu "AS" była audycja poświęcona Coca Coli i tam usłyszałem ten kawałek w całości jak i inne w rożnych językach.
    Nie jestem pewnie ale chyba w tekście bylo "Najlepsza bez dwóch zdań jest zawsze coca cola .." lub " dla zimnych dla gorących" lub : Dla Ciebie dla mnie dla nich"
    Kopie ten net juz dobry tydzień i tylko znalazłem to po polsku
    Pobieranie danych...

    lecz to jest świąteczne.
    Pisałem do Coca Coli lecz standardowo maja te pytanie gdzieś ;P
    Podziękował(a) (1)papcia
  • i cisza ?
  • hmmm chyba czaje o co Ci chodzi, tez nie moge tego wyszukać, ale pamietam text tej piosenki po Polsku :

    Tam gdzie swieci słonce, gdzie zycia czujesz smak.. Tam gdzie chce sie pic, zawsze jt to jedno
    Coca cola taaak to zawsze jt to.... bla bla... ;D
  • Też tego szukałem, ale nie znalazłem. Z tego co pamiętam leciało to też w reklamach w kinach przed filmem
  • Kurka, ja tego szukam odkąd mam internet i nic i nic. Może ktoś dokopał się do tego to proszę o odpowiedź. Ale zdaje się że bezpowrotnie zniknęła ta reklama ze świadomości ludzkiej. A leciało to jakoś tak "to jest mega to jest siła, pełen odlot, chce pić chce żyć, coca coli to przeżycie. Więc totalnie się wyluzuj, bo jest ekstra - teraz zawsze coca cola"
  • Tam gdzie swieci słonce, gdzie zycia czujesz smak. Tam gdzie chce sie pic, zawsze jest to jednoCoca cola o tak to zawsze jest to gdzie dobrze bawisz się jest zawsze Coca Cola!
  • Też właśnie co jakiś czas tego szukam, ale jak na razie bez efektów. Pamiętam tą reklamę z telewizji, ale nie mogę na to trafić niestety.
  • Znalazłem taką wersję, ale to świąteczna, a była na pewno wersja 'letnia' puszczana w wakacje jakoś:)
    Pobieranie danych...

    Tekst brzmiał właśnie tak, jak wyżej napisał 'gość' :0
  • Wpiszcie sobie na you tube kasia kowalska coca cola reklama albo chce zatrzymac ten czas czyli kasia kowalska na melodie coca coli spiewa cala piosenke... Milego sluchania i wspominania starych czasow (moja 1-sza klasa LO)
  • Proponuje posłuchajcie tego:NANA - LOVE. To jest w originale. Kasia Kowalska śpiewa na te melodie po polsku
  • Boze.. na naszym podworku to byl hicior.. ulozylismy do tego uklad taneczny. Chetnie bym znowu uslyszala ta reklame. .. tam gdzie świeci slonce gdzie zycia czujesz smak...

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.