Muzyka z reklamy

Reklama 3 sezonu NCIS Los Angeles na AXN

13

Odpowiedzi

  • Witam, śledzę zacięcie relacje z Waszych poszukiwań. Niestety też należę do tych, którzy bez skutków przewracają internet do góry nogami. Aż szlag człowieka trafia, że to takie trudne :p Mam nadzieję, że razem nam się uda odnaleźć to 'cudeńko' i oby było warto... :)
  • Andzia, mi wystarczyło "I'm singing whooo oooo whooo oooo" żeby stwierdzić, że warto szukać hehehe ;) ale szczerze wątpię, że w najbliższym czasie uda się coś znaleźć ;( nawet na fb wszyscy milczą ;/
  • Radio również milczy, wszelkie programy do wyszukiwania siadają... Nawet google nie pomaga...
  • ja wypytałam znajomych, puszczałam ten krótki urywek, nikt nie kojarzy kawałka...i patrzą na mnie już jak na wariatkę :P
  • Ja też pytałam znajomych i nikt nie wie jaka to piosenka, ale wszystkim się podoba :)
  • Ja też nic nie znalazłam mimo że przeszukuję internet od kilku dni! W moim telefonie tez jest funkcja rozpoznawania muzyki i też ten kawałek nie zostal rozpoznany! Masakra! Licze że Wasze pytania na profilu axn polska ukoja nasza potrzebę! a póki co pozostaje nucenie "uuuuuuuuuu":)
  • Ja też z niecierpliwością czekam na informacje! Przekopałem sporo odnośników, ale nic konkretnego nie udało mi się znaleźć...
  • bez logowania nie da się ściągnać ani odsłuchać tego kawałka? mam złe doświadczenia z logowaniem się na strony gdzie o nr. telefonu proszą... ściągnął już ktoś ten kawałek?
  • Da sie -- tak sciagnac jak i odsluchac, bez problemu. Umiescilem na zippy:



    pzdr
  • dzięki, mam :)
  • U mnie również już na dysku siedzi. Kurczę... Nie słyszałem o kolesiu który to wytworzył... Najważniejsze że się znalazło, i że nie jestem zwiedziony, bo kawałek jest naprawdę dobry.
    Pozdrawiam
    Sirkompik
  • jupiiiii :D jednak "W KUPIE SIŁA" :D super, że nam się udało :) cudowna piosenka i kochane AXN :)

    :D
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.