Muzyka z Russian Music Box

17778808283254

Odpowiedzi

  • WofWof Użytkownik
    OMG !! skąd wiedziałac ze o to mi chodzi??
    Kurde magik z Cb : )
  • mona80mona80 Użytkownik
    ewoczek a czy wiadomo co to za piosenka którą Dima mu oddał czy na razie cicho sza?
  • WofWof Użytkownik
    a o co chodzi moze pomoge : )
  • mona80mona80 Użytkownik
    edytowano 17.02.12 o 22:41
    Chodzi o ta piosenkę którą Dima Bilan "podarował" Sokolovskiemu na eliminacje eurowizji ale pewnie na razie nic o tym nie będzie.
    Zmieniony przez mona80
  • WofWof Użytkownik
    ahaa hmm ja pierwszy raz o tym Słysze ale spróbuje jakieś info o tym znalesc .
  • Mona
    Jeszcze nic nie wiem siedzę i czekam jak na szpilkach bo premiera miała być dzisiaj właśnie, ale jakoś nic nie mogę znaleźć :(
  • Vlad w wywiadach nawet nie chciał dziennikarce powiedzieć czy będzie szybka czy wolna... no koszmar z tym czekaniem
  • Wof
    Widzę że o piosenkę Halmatova pytałeś. jak to wygrzebałam? HIhih po prostu widziałam ten program :)
  • WofWof Użytkownik
    he he nio super był ten program szkoda ze nie wygrał Halmatow ale ten drugi Sergiej tez ma dobry głos
  • mona80mona80 Użytkownik
    No też szukam i nic nawet słówka o tym nie ma a ciekawa jestem :D
  • Ja o premierze wiem już od 4 lutego i nie mogłam się doczekać tego piątku! A tutaj taki zawód mnie spotkał :(
  • mona80mona80 Użytkownik
    Wiesz a może tak specjalnie napięcie budują...
  • Wof
    Tak to prawda. zwycięzca miał chyba większą charyzmę i siłę przebicia - uważam, że dlatego wygrał ten program.
  • WofWof Użytkownik
    a gdzie ta premiera bedzie ? w tv czy necie ? może na twiterze Dima napisze
  • Mona
    No może masz rację ... oby. Dam w każdym razie znać czy coś się wyklarowało.
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.