Piosenka Rosyjska Z Ru.tv

14748505253101

Odpowiedzi

  • Ostatnio znalazłam tu piosenkę
    Pobieranie danych...
    interesowałby mnie do niej tekst fonetyczny czy może ktoś wie gdzie mogę taki znaleźć ?
    Z góry dziękuje ;)
  • mona80mona80 Użytkownik
    @renia1993 tu masz tekst i tłumaczenie
    http://www.tekstowo.pl/piosenka,time__glass,_1050_1072_1092_1077_1083_1100_.html
    Jeśli chodzi o zapis fonetyczny to albo skorzystaj z google translatora tam w ramce jest taka literka A i po jej naciśnięciu wyświetli Ci się pod spodem tekst czytany a drugie wyjście zaczekać i poprosić Ewę tj ewoczek :)
    Podziękował(a) (1)renia1993
  • Myślę, że Twoja odpowiedź jest wystarczająca;)
    Jeszcze raz dziękuje ;)
  • hej, hej dziewczyny, i jak idą Wam poszukiwania? Trafiłyście na coś?
  • kurcze, nie byłam zalogowana... oczywiście z tej strony Camilija :)
  • Camilija
    Ja nie mam pojęcia ... nadal :(
    a Tobie może jednak przypomniał się jakiś szczegół. Wiesz to może być naprawdę coś malutkiego. Raz odgadłam piosenkę bo dziewczyna powiedziała, że wokalista miał fioletowy szalik na szyi :) Niby nie istotne a jednak ...
  • mona80mona80 Użytkownik
    JA też myślę ale nie kojarzę nikogo z tą fryzurką.
    A może to niezabudka zauważyłam że na Russian Music Box jest ona kolorowa i widoczna ale na Ru Tv nie bardzo ją widać :/
  • Tak, tak, to było w programie niezabudki!
  • Niestety, ani śladu po tej piosence:( oglądam systematycznie nasz program, często trafiam na niezabudki, ale niestety:(
  • mona80mona80 Użytkownik
    To jeśli to była niezabudka to będzie potrzebna odrobina cierpliwości.
    Skoro tak to będę uważniej zwracała uwagę na klipy-niezabudki :)
  • To podam ci aktualną listę najlepszych niezabudek.
    Na Ru.Tv jest taka lista przebojów i 5 najlepszych niezabudek danego tygodnia jest pokazywanych w programie chyba w każdy piątek.
    Proszę oto aktualna lista przebojowych niezabudek
    1. ДДТ - Осень
    2. Маркин, Владимир - Сиреневый туман
    3. Аллегрова, Ирина - Не было печали
    4. Любэ - Не валяй дурака, Америка!
    5. Комбинация - Голливуд
    Skopiuj i wrzuć na YouTube a jak wysłuchasz piosenki daj znać czy któraś to ta twoja!
  • szukam piosenki gdzie w teledysku para młodych ludzi kładzie sie na torach pamiętam tez ze na końcu mężczyzna leży na hamaku i pije alkohol a za nim stoi anioł nie mogę znaleść tej piosenki
  • jola
    popatrz ta piosenka jest na tej stronie tylko wyżej :)
    Время и Стекло (Time & Glass) - Кафель
  • szukam wszystkich piosenek jakie istnieją jakieś bianki ona ma super piosenki a youtube mi nieodpala bo niemamy wtyczki
  • Proszę tutaj masz 21 jej utworów utworów
    http://www.tekstowo.pl/szukaj,wykonawca,bianka,tytul,.html
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.