Piosenka Rosyjska Z Ru.tv

14546485051101

Odpowiedzi

  • Witam, Jestem tu pierwszy raz ponieważ wczoraj po raz pierwszy oglądałam stacje Ru.tv :)I usłyszałam przecudowną piosenkę, której nie potrafię odnalezc..Teledysk kręcony był w więzieniu, potem dziewczyna śpiewała na koncercie. Facet jest bardzo przystojny, dziewczyna też śliczna, rude kręcone włoski. Proszę o pomoc:)
  • Poszukuję piosenki w której jest mężczyna bez koszulki i on śpiewa. I wraz z blondynką ,któa ma czarną perukę kradną obraz. dziś leciało na ru tv. prosze o pomoc.
  • BkasienkaB twoja piosenka jest tutaj Джиган feat. Юлия Савичева - Отпусти
    http://rozpoznajemy.pl/muzyka-piosenka/37030/muzyka-z-russian-music-box/p67
    Podziękował(a) (1)BkasienkaB
  • majkela
    Дима Билан - Задыхаюсь
    Dima Bilan - Zadyhaius
    Pobieranie danych...
  • Dokładnie tak :)
  • czy mogłby mi ktoś pomóc, a mianowicie na zamieszczonym teledysku od 0:30 jest piosenka, z tego co słyszę jest ona rosyjska i śpiewa się tam" a ja dziś powiem juri" (?) . Ogromnie proszę o tytuł piosenki!

    Pobieranie danych...
  • a ja szukam już od dłuższego czasu tych 2 utworów od 18:50 do 25:20
    będę bardzo wdzięczny za pomoc w odnalezieniu tytułów !
    Pobieranie danych...
  • Wejdź na ten drugi wątek :)
  • Witam wszystkich serdecznie, z wielką chęcią dołączam do grona pasjonatów kanału RU TV oraz rosyjskich piosenek... :) i zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o pomoc w odnalezieniu pięknej piosenki. Może być ciężko, gdyż nie zdążyłam ani zapisać fragmentu jej tekstu, ani dokładnie zapamiętać klipu. Wiem jedynie, że piosenkę śpiewała krótko ścięta blondynka, że tak powiem "wyginająca się" na łóżku :D Liczę na Waszą pomoc, pozdrawiam!
  • Camilija
    bardzo nam miło! Witamy serdecznie!
    Co do twojej piosenki. To oczywiście nie wiem co to jest ale wierzę że wspólnie z Moną80 jakoś damy radę.
    Mnie przychodzi na myśl to jedyne co się nie zgadza z opisem to krótkie włosy :)
    ale zobacz to Vera Brezhnieva z piosenką pt "Miłość w dużym mieście"
    Pobieranie danych...
  • Albo już wiem to może być Valeria!
    Tylko pojęcia nie mam jaka to może być piosenka...
    dam ci jeden z jej przebojów a Ty zobacz czy to ta sama dziewczyna, ok?

    Pobieranie danych...
  • Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź na mój post. Niestety, to nie ta piosenka, tak jak wyżej wspomniałam, wykonawczyni miała bardzo krótką blond fryzurkę, nieco poczochraną.
  • Właśnie przeglądając wszystkie strony tego wątku natknęłam się na tę piosenkę. Też zastanawiałam się, czy to ona... to bardzo niewykluczone :) Czy znasz jeszcze jakieś jej piosenki? Bo tego łóżka mi tu brakuje... :<
  • Coś mi świta, że w tym klipie była jeszcze druga, oprócz blondwłosej, dziewczyna, chyba z długimi ciemnymi włosami. Ale to już w kolejnej części teledysku.
  • Camilija
    Jasne że znam jej piosenki. Ta kobieta jest na scenie muzycznej więcej niż ja mam lat :)To są jej płyty które wydała do tej pory :)
    2010 - «Во мне моя любовь»
    2008 - «Неподконтрольно» («Out of control»)
    2006 - «Нежность моя»
    2003 - «Страна любви»
    2001 - «Глаза цвета неба»
    2000 - «Первый Internet альбом»
    1999 - «Самое лучшее»
    1997 - «Фамилия. Часть 1»
    1995 - «Анна»
    1992 - «Побудь со мной»
    1992 - «The Taiga Symphony»
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.