Muzyka Z ZUMBA Fitness Center

24567124

Odpowiedzi

  • caly czas chodzi mi pisoenka po głowie jest coś w stylu refenru shake shake shake czy cos w tym kontekscie. Prosze pomożcie
  • Poszukuję piosenek:
    -> jedna zaczyna się od ladies and gentlemen put your hands together i dalej coś w tylu nanene desire coś w stylu hindudkim
    -> druga: eo eo una ko chiqa et cieke cieke the ciek the(pisze z wymowy)
    -> trzecia ostatnia: saura saura me miste se laura e e compre tak jak powyżej pisze z wymowy

    Proszę pomóżcie
  • Witam. Słuchajcie szukam na zabój piosenki z zumby fitness ... wiem , że może cieżko wam będzie mnie rozszyfrowac ale postaram się to jakoś opisać :) Na samym początku jest odgłos jakby koguta piejącego ( albo przynajmniej coś podobnego) i jest to dość szybki początek ... śpiewa to mężczyzna... a w refrenie jest "de la rumba" , potem jest chwila grania na bębenkach... a jeszcze przy końcu gra ktoś na gitarce... strasnzie fajna jest ta piosenka ... ! Pozdrawiam
  • Ja kojarzę tylko z KUuuKUU piosenke czyli Fuego
    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)Gość
  • czy zna ktos wykonawce piosenki EL amor, El amor?? pilnie poszukuje:face-crying:
  • el amor el amor wykonawca to chyba Merengue
  • merenge to rodzaj muzyki a nie wykonawca, a el amor el amor nie ma wykonawcy bo to jest stworzona dla zumby piosenka i dostepna na instruktorskich plytkach:) wiecej tu:
    Pobieranie danych...
  • a wiecie skąd ją można ściągnąć?? czy nie bardzo??:face-plain:
  • Pobieranie danych...

    co to z melodia;D?
  • hej poszukuję piosenki oczywiście z zumby piosenka wedły instruktorki jest o imprezie po hiszpańsku zaczyna się jakby dzwiękiem sygnałem telefonu i jak się zaczyna to się skacze i krzyczy heeej
  • To pewnie chodzi Ci o tą piosenkę. Ja się w niej zakochałam i nie wyobrażam sobie już zajęć zumby bez pegaty.
    Pozdrawiam
    E.
    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)zabajona
  • To jest to! Dzieki E. za Pegate!!! Od wczoraj nie umialam spac bo ciagle mam ta piosenke w glowie :D
    Podziękował(a) (1)zabajona
  • A ta piosenka z shake shake shake to moze ta:
    Pobieranie danych...


    Pozdrowienia dla fanek zumby :face-devil-grin:
  • niewiecie może jak nazywa się pierwsza piosenka w tym odcinku :)
    bo szukam ja już chyba z 3h i nie mogę na nią trafić ;)

    [link:tvs.pl]
  • @czikii_
    Dj Mam's feat Doukali & Soldat Jahman - Hella Decalé

    Pobieranie danych...


    pzdr
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.