Piosenka Z Rebel TV

1246712

Odpowiedzi

  • Ten teledysk na białym tle i revolution ...wydaje mi się że to
    The dreams - revolt
  • Może ktoś wie jak się nazywa zespół który śpiewa piosenkę Killer ?...pamiętam tylko że nazwa zaczynała się seven... i coś tam.
  • Ta strona jest super, dzięki.:face-smile:
  • to chyba Royseven ?
  • Szukam piosenki w stylu połaczenia rap i rock gdzie są dwaj goście jeden ubrany na czarno z czarną gitarą a drugi na białą z białą gitarą. Teledysk zaczynał się tym że 2 goście w aucie zaczynają coś chrzanić jeden był w kapeluszu (chyba) i był uchahany i była jakaś laska z rękawicami bokserskimi w różowym bikini i trzęsła wszystkim. Wokalista był w czerwonej czapce z białą koszulką CELTIC i miał tatuaże niektóre momenty były przy żółtym aucie. Jak ktoś zna tytuł albo wykonawce to niech poda.:face-smile:
  • tak to jest the dreams dzęki komuś za nadesłanie nazwy zespołu
  • "Szukam piosenki w stylu połaczenia rap i rock gdzie są dwaj goście jeden ubrany na czarno z czarną gitarą a drugi na białą z białą gitarą. Teledysk zaczynał się tym że 2 goście w aucie zaczynają coś chrzanić jeden był w kapeluszu (chyba) i był uchahany i była jakaś laska z rękawicami bokserskimi w różowym bikini i trzęsła wszystkim. Wokalista był w czerwonej czapce z białą koszulką CELTIC i miał tatuaże niektóre momenty były przy żółtym aucie. "

    to na 100% Limp Bizkit - gold cobra

    Ja też mam pytanie. Pare miesiecy temu leciala polska piosenka cos w style reggae. W klipe spiewal ja chlopak w okularach ktory chodzil po miescie. Tekst piosenki dotyczyl jakiejs dziewczyny.

    Moze ktos bedzie wiedzial co to dokladnie :D z gory dziekuje za pomoc:face-smile:
  • Dzięki za Royseven. Co do the dreams nmzc i nie ktoś tylko Anka jestem ;D
  • Siema, szukam piosenki z rebela, nie wiem czy nadal leci ale leciała na sto procent jakiś czas temu. Głównie śpiewa chyba jakaś babka, ale refren powtarza gość z długimi włosami, ok. 50 lat, bardzo specyficzny głos i posłuchać innych piosenek jego autorstwa. W teledysku parę osób jedzie samochodem, z czego większość jest płci żeńskiej, przede wszystkim gra tam kapela 4 gości, niektórzy z bananami na czołach. Na końcu stoją na środku drogi i jedzie w ich kierunku właśnie to auto (kabriolet) który zatrzymuje się w ostatnim ujęciu. Opis chaotyczny i nieprofesjonalny, ale tak chyba najłatwiej będzie "ogarnąć".
  • hej! szukam piosenki,która leciała kiedyś w rebel. w czasie koncertu zespołu pojawia sie męska głowa,która sie unosi między ludźmi zaczyna zabijać laserem ze swojej buzi. ludzie zaczynają panikować- zna ktoś ten teledysk? męski skład zespołu.

    Będę wdzięczna za pomoc:face-smile:
  • Hot Chip - I Feel Better

    Pobieranie danych...


    pzdr
  • nie spodziewałam się tak szybkiego odzewu:)) DzIęKoWać:)

    "Ja też mam pytanie. Pare miesiecy temu leciala polska piosenka cos w style reggae. W klipe spiewal ja chlopak w okularach ktory chodzil po miescie. Tekst piosenki dotyczyl jakiejs dziewczyny." moze to Sidney Polak feat. EastWestRockers - Blask
    Pobieranie danych...
  • Witam :) Szukam pioseki w której śpiewała Agnieszka Chylińska z jakąś kobietą. Nie pamiętam zbyt dokładni ale one śpiewały razem na scenie w teatrze. Mało informacji, ale mam nadzieję, że mi pomożecie :]
  • Pobieranie danych...
    może o to chodzi:) nie ma za co jakby coś
  • Tak o to mi chodziło dzięki :)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.