Muzyka z Russian Music Box

1457910254

Odpowiedzi

  • czy zna ktos tytuł piosenki nyushy, w którym kłóci się z partnerem, jadą na jakiś "bankiet" czy coś i ona udziela wywiadu a on się wkurza, a na koniec rozmawiają przez telefon, a on jest w łóżku z inna.Piosenka spokojna ballada jakby!
  • To nie jest piosenka Nyushy! To piosenka Maksim pt "Kak letać"
    Proszę zobacz link:

    Pobieranie danych...
  • przepraszam za pomyłkę i bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
  • Hey. Kojarzycie może piosenkę Dimy Bilana, w takim zamku czy pałacu jakimś lata w powietrzu z jakąś dziewczyną i śpiewa coś w stylu "rozdzielaju nieba na dwa ich"?
  • Oczywiście to jego najnowsza piosenka pt "Miećtacieli" czyli w tł Marzyciele
    proszę link:

    Pobieranie danych...
  • Dziękuję ogromnie za pomoc ;)
  • mam nadzieję, że ktoś mi pomoże. dzisiaj przypadkiem włączyłam rmb i akurat leciała piosenka, którą słysze cały czas w głowie ale nie przypominam sobie żadnego słowa. Wiem tylko, że śpiewał ją facet z długimi blond włosami (przypominał mi styl bon joviego) a na końcu biegła ruda dziewczyna w sukni ślubnej. Strasznie prosze o pomoc ;)
  • Mnie się kojarzy zespół Czelsi (4 chłopaków w tym 2 z blond włosami) z piosenką "Ja nie umru bez Twajej lubwi". Jeśli to nie ta piosenka proszę o więcej info
    proszę link:

    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)dzastasrasta
  • To inna nutka tego zespołu pt Paciemu? czyli w tł. Dlaczego?

    Pobieranie danych...
  • tak, to ta pierwsza! pozostałe też świetne;) chyle czoła za takie rozeznanie w tych piosenkach o które ludzie pytają! ogromnie dziękuje:)
  • niedawno obila mi sie o uszy zajefajna piosenka.. spiewal ja jakis mlody chlopak (okolo 20 lat) to bylo cos a la techno zmieszane z pop'em.. poczatek byl charakterystyczny.. (nie potrafie tego opisac..)
    gosciu spiewal: never.. (chwila pauzy.. ) never.. (znowu) i p[otem never dance up (z tego co slyszalem..)
    w pewnej chcwili dolaczyl jakis raper...
    rytm calej piosenki byl ten sam... taki... charakterystyczny...
    (ps. to nie byl justin bimber....)
    pomozcie... BLAGAM WAS !!!!: face-crying:
  • Matko! Tak wiele słów a tak niewiele wiadomości!
    Słowo never kojarzy mi się tylko z Dimą Bilanem i piosenką "Never let you go"
    ale to pewnie nie to
    proszę powiedz coś więcej np o czym był klip
    podaję link do Bilana:

    Pobieranie danych...
  • dzastasrasta dzięki za komplement!!!!
  • Przypomniało mi się że Vlada Sokolovskiego nazywają w Rosji Justinem B. może o niego ci chodzi?
    Ale nie przypominam sobie piosenki ze słówkiem "never".
    Posłuchaj piosenki pt "Mnie lubapytna" może to ten sam chłopak:
    Link:
    Pobieranie danych...
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.