Muzyka z Russian Music Box

12357254

Odpowiedzi

  • Witam Znalazłem to forum przypadkiem i jestem zaskoczony Większość piosenek które szukałem jest tutaj
    Poszukuję jeszcze dwóch
    1 szupła brunetka chodzi nago przed kamerami monitoringu w markecie
    2 nowosć na russian music box Facet długie włosy usata jak angelina jolie śpiewa coś tam o kobietach (tak przynajmniej można wnioskować z teledysku)

    Pozdro4all
  • Pierwsza to oczywiście zespół Nikita z piosenką pt "Verevki"
    proszę oto link:

    Pobieranie danych...


    ale z drugą mam problem bo to naprawdę może być wszystko
    Skąd wiesz że to nowość?
    podaj więcej info, cokolwiek co mi się skojarzy
    na razie przesyłam ci link jednej z możliwości

    Pobieranie danych...
  • czy ktoś zna piosenke chłopaka i dziewczyny że ten chłopak boksował się z drugim facetem na ringu i ta dziewczyna śpiewała a on rapował
  • Tak znam to Anna Sedokova i raper Dżigan z piosenką "Chołodnoje serce" czyli w tł. Zimne serce
    proszę link:

    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)Gość
  • Czy ktoś zna piosenke że było małżeństwo na pustyni i na koniec wybuchł samochód.
  • Oczywiście to Aleksander Łamiński z piosenką "Ukradziennoje szczastie"
    proszę link

    Pobieranie danych...
  • wie ktoś może jaki jest tytuł piosenki w której jakaś dziewczyna śpiewa na jakiejś sesji fotograficznej gdzie jest pełno kolesi w garniturach z aparatami
    obraz jest czarno biały a tak pod koniec pojawia się żółte bmw
    dziś (20.06.2011) ta piosenka była na miejscu 4 w top10 a jej numer to chyba 5547
    proszę o pomoc
  • Oczywiście że wiem. To Zespół składający się z 3 dziewczyn! Goriaczyj szokolad z piosenką "Bez uma od szczastia" w tł Szaleńczo szczęśliwa.
    Proszę link

    Pobieranie danych...


    To również ich piosenka pt Nieba mała
    Pobieranie danych...
  • Z ciekawości zadam pytanie. Jak trafiłaś/łeś na to forum?
  • Witam,od jakiegos czasu ogladam russian music box i juz stwierdzam ze uwielbiam ten kanał,ale najgorsze jest to ze nie potrafie rozszyfrowac wykonawców.Prosze o pomoc w rozszyfrowaniu kilku piosenek 1- w refrenie jest nasz samolot'',on kradnie dla niej kamienie a ona poźniej odlatuje bez niego,prosze o pomoc
  • Oczywiście, że ci pomogę, jeśli tylko zdołam.
    Zawsze najszybciej uczymy się języka słuchając muzyki, która wpada nam w ucho.
    To najlepsza i najprzyjemniejsza droga, potwierdzona naukowo. :face-angel:
    To czego szukasz to Żanna Friskie z piosenką "Pilot".
    Proszę link

    Pobieranie danych...
  • A to inna nutka tej dziewczyny. Na tekstowo jest kilka dosyć dobrze przetłumaczonych piosenek.
    Zapraszam.
    Proszę link

    Pobieranie danych...
  • Przypomniała mi się piosenka, przy której zawsze sprzątam.
    Piosenka wymiata Discoteka Awaria & J.Friske - "Malinki"

    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)Gość
  • faktycznie,znam utwory tej pani,wielkie dzieki
    :face-smile::face-smile:
  • Mam jeszcze jedna prosbe,ogladalam ostatnio liste top 10 i ten utwor byl na 10 9 lub 8 miejscu,na samym poczatku pani stoi chyba przy mikrofonie w dlugiej,czerwonej sukience,meloodia troche w ludowa wpada ale utwor jest na 5,pomóż
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.