rosyjska piosenka disco, dance, house!!! pomocy!!!

«1
Cześć! Czy ktoś będzie w stanie mi pomóc? Około tygodnia temu na muzycznym rosyjskim kanale RU TV widziałem fajny klip z piosenką, która bardzo wpadła mi w ucho. Był w niej przyjemny beat, teledysk był animowany (kalejdoskopowe motywy, wyrastające budynki, w tle powielanie sylwetki tańczącej piosenkarki), a piosenkarka była chyba brunetką - w refrenie śpiewała coś w rodzaju "heat me on", "keep me on" czy coś podobnego możliwe, że to było po rosyjsku, ale podobnie brzmiało do tych angielskich wyrażeń. Niestety nie czytam po rosyjsku, więc wykonawca i tytuł umknęły mi mimowolnie :( Bardzo proszę o pomoc, bo od tygodnia siedzę na youtubie i bez skutku staram się ją odnaleźć :/ Dla zobrazowania klimatu teledysku można zajrzeć na te piosenki w podobnym klimacie...

Pobieranie danych...


Pobieranie danych...

Odpowiedzi

  • Poszukam tego bo jestem trochę w temacie ale muszę mieć trochę czasu
    Na razie dam ci link do piosenki w podobnym klimacie
    proszę Karina Krit piosenka "Maja Maskwa"

    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)papcia
  • Dzięki wielkie! Nie jest to piosenka, którą tu wrzuciłaś, ale i tak jestem bardzo wdzięczny za zainteresowanie. Ta której szukasz była w całości animowana, na pewno barwy które w niej występowały były jaśniejsze (kolory takie jak zielony, żółty, biały, różowy), bo piosenka myślę, że mogłaby być wakacyjnym przebojem. Powiedziałbym, że była w konwencji disco, pop, dance lub innej podobnej. Bardzo proszę o pomoc, bo nie daje mi to spokoju... Pozdrawiam, Maciek.
  • Znalazłam piosenkę "Glukozy" teledysk jest animowany, kolory takie jak opisałeś, ale klimat utworu zupełnie inny. Ponieważ jednak znam rosyjski byłoby mi dużo łatwiej gdybyś np wiedział cokolwiek z napisów nawet jedną literkę. Ogrom bowiem rosyjskiego rynku muzycznego jest naprawdę nieprawdopodobny.
    W oczekiwaniu na wynik poszukiwań odeślę Cię do naszego małego forum tutaj na rozpoznajemy.pl. Wpisz ru.tv i poszukaj nas. Odsłuchaj niektóre piosenki może ci coś wpadnie w ucho. Ludzie tutaj mają różnorodne upodobania.
    A ja przesyłam ci Glukozę (choć jestem pewna, że to nie to o ci chodzi) z piosenką "Kak w dziectwie" czyli "Jak w dzieciństwie".

    Pobieranie danych...
  • Przypomniało mi się ważne pytanie.
    Czy pamiętasz może żeby podczas teledysku w lewym górnym rogu pojawiał się kolorowy napis dużymi literami? Bo jeśli tak to kiepsko to widzę. To oznacza, że mamy doczynienia z NIEZABUDKĄ czyli video ma więcej niż 10 lat i nie ma go już w spisie na Ru.tv. No i nie mam na razie pojęcia jak szukać niezabudek.
    Jeśli kiedykolwiek znajdziesz ten utwór to polecam się życzliwej pamięci.
    Pozdro Ewa
  • Hmmm.. nie było takiego napisu o jakim mówisz w lewym górnym rogu. Co do literek z nazwy wykonawcy lub tytułu, to naprawdę nie mam zielonego pojęcia... Nie znam w ogóle rosyjskiego, ale mam wrażenie, że nazwa wykonawcy była dosyć krótka (5 liter?) i mogła zaczynać się na literę przypominającą którąś z tych liter - ? ? ? ? ? lub któraś z nich mogła się znaleźć w środku, ale stuprocentowej pewności nie mam, po prostu mam takie wrażenie.
  • heheh widzę, że literki z cyrylicy które chciałem wkleić we wcześniejszym wpisie się nie wyświetliły.. :( Jeśli możesz podać mi adres mailowy, to mogę Ci te litery wysłać mailem ;)
  • Cześć.
    To dobrze, że nie było kolorowego napisu w lewym górnym rogu. Niestety nadal jestem w tzw kropce bo nic mi się nie kojarzy. Zagiąłeś mnie. Naprawdę. Ale szukam dalej.
    Pozwolisz że podeślę ci piosenkę, którą bardzo lubię. Może tobie również się spodoba. Nutka typowo do tańca. Śpiewa Vlad Sokolovsky tytuł "Do niebies" czyli Do nieba
    Proszę link:
    Pobieranie danych...
  • @ewoczek94 - jak tam Twoje poszukiwania? ruszyło się coś, bo ja do tej pory nic nie znalazłem, a ciągle nie daje mi ta piosenka spokoju.. :(
  • Och! Współczuję Ci... ale naprawdę szukam sumiennie, bo uparciuch ze mnie straszny.
    No i ambicja mi nie pozwala się poddać.
    Zaglądam tu patrząc czy znalazłeś pierwszy...
  • Mam pytanie. Nie związane z Twoim niestety, ale może wiesz. Czy można kupić płyty rosyjskich wykonawców w Polsce? Chciałabym mieć, a nie jadę na razie na wschód.
  • Poradziłam sobie już. Przesyłam link: [link:rosyjskiecd.xen.pl]
    Nie ma nic dla mnie :face-crying:
  • Kurcze ludzie, tyle sie naszukalam i nic w tym internecie znaleźć nie moge. Więc pisze do was. Na vivie albo 4fun tv leciała kiedyś taka zachodnia piosenka bardziej z klimatów trance house, dance( ogolnie klubowych) . Teledysk polegał na tym, że babka śpiewala zwrotke taka dosyc spokojna, a refren polegał tylko na bicie i calkowitym zmianie klimatu, z romantycznej kobiety pojawiały sie babki które wypinaly tyłki, ogolnie perwersja ( miały takie majtki chyba czerwone hehe ;p :) i facet sie pojawiał :)
    a czesto ta kobieta spiewala chyba słowo " nova"padaszty czy cos takiego :)
  • ps: i tlo w teledysku było białe :)
  • i nie zachodnia tylko wschodnia :D heh
  • szukam piosenki nie znam jej nazwy bo słyszałem na wakacjach jest to chyba coś z dance w taj piosence śpiewa mężczyzna luba ma miła ma czy coś takiego
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.