Muzyka z Russian Music Box

24567254

Odpowiedzi

  • Hm no nie wiem, czy lepiej czy nie XD
    No właśnie wątpię w moje powodzenie... no trudno... może kiedyś znajdę tą cudną piosenkę :))
  • Przepraszam że nie na temat ale bardzo mi zależy żeby tą piosenkę odnaleźć. W teledysku jest dziewczyna i chłopak. Pod koniec teledysku on wychodzi chyba z więzienia i idzie do jakiegoś klubu w którym ona śpiewa, potem wychodzi, ona za nim wybiega i całują się. Bardzo proszę o tytuł i wykonawców.
  • proszę bardzo... nie szkodzi
    to Julia Savicheva piosenka pt Odpusti
    przepraszam ale nie umiem pisać po rusku nie mogąc pisać cyrylicą
    oto link
    Pobieranie danych...
  • przepraszam, szukam rosyjskiej pisenki. w jej teledysku był mężczyzna z dłuższymi czarnymi włosami, na koszulce miał flagę turcji. dość wesoła w rytmach muzyki tureckiej.
  • wie kros moze jak nazywa sie piosenka w ktorej jedzie kolo samochodem z czarnoskora kobieta a pozniej z czarnym kolesiem i dziewczyna. wykonawca ma blond wlosy. refren jest jakby afrykanski a piosenka jest raczej energiczna;]
  • pewnie chodzi o to Mitya Fomin - Paninero (Ogni Bol'shogo Goroda)
  • hej. szukam piosenki z kanału Russian Music Box, która śni mi się po nocach :)
    w refrenie jest coś takiego:"plakaj, plakaj", a w teledysku zespół razem z dziewczynami jest na dworze w zimę.
    Śpiewa taki jakby rockowy zespół, a wokalista ma bardzo jasne blond włosy i brązowe oczy jeśli się dobrze przyjrzałam :)
    z góry dzięki.:face-smile:
  • hm... więcej nie pamiętam.. oprócz rytmu, którego tu raczej nie opiszę.. :)
    Jedynie, że na końcu teledysku wokalista całuje dziewczynę. :)
  • To jedyne co mi się kojarzy
    zespół Korni piosenka: "s nowym godom ludzi"
    Pobieranie danych...
  • Nie, to niestety nie ta.:face-sad:
    Ale i tak dziękuję za pomoc :)
  • A mi ostatnio spodobała się tez piosenka w ktorej sa wstawki scen łóżkowych;p i gościu jest wampirem;p niestety nie mogę jej nigdzie znaleźć i proszę o pomoc::( ta wokalistka nazywa się tahr czy jakos tak moze to w czymś pomoże;) z gory dziękuję za pomoc;)
  • Jest jedna dziewczyna, nazywa się Sofia Tajh
    Pewnie to nie ta piosenka, której szukasz ale może cię naprowadzi
    śliczna nutka
    przesyłam link
    Pobieranie danych...
  • Dziękuje za odpowiedź :) ale to faktycznie nie to:) tahr ale to h jest takie jakies dziwne jak to w rosyjskim;p
  • h w j rosyjskim wygląda jak nasze x
    może podasz mi więcej info bo jeśli chodzi o wampiry to kojarzy mi się tylko 4post z piosenką Adrenalina
    podaje link:
    a warto posłuchać - mnie się podoba
    Pobieranie danych...
  • Wiesz cio słyszałam te piosenkę tylko raz;p ale śpiewa ją na pewno laska;p chyba ma ciemne wlosy akcja to praktycznie cały czas rozgrywa sie w łożku on ma zęby jak wampir potem kąsa ją w szyję;p i na samym koncu gdzies niesie;p tylko tyle pamiętam:)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.