Teledysk z vivy niemieckiej, ok. 1997 rok

«1
Kolejna próba...Chodzi mi o teledysk, który widziałem w dzieciństwie na vivie niemieckiej, było to w drugiej połowie lat 90, nie pamętam dokładnie, może rok 1996 a może 1998...W teledysku bohaterem był jakiś szary ufoludek, troche przypominający postacie z "blue" eiffel 65. Podróżował sobie sam po kosmosie w takim małym stateczku i ogólnie był smutny bo się czuł samotny. Na końcu teledysku dotarł to jakiejś planety gdzie spotkał ufoludkę, zakochał się i dopiero się poczuł szczęśliwy :D W czasie tej jego podróży po kosmosie co jakis czas na gwiezdzistym tle się pojawiały takie jakby ekrany z bodajze czarno-białym obrazem na ktorych spiewala bodajże wokalistka, miała chyba długie czarne wlosy :D Śpiewała w refrenie coś w stylu "pooooliii poooboootaaa" :D A cała piosenka to raczej taki typowy pop, leciała w któreś lato :) Z góry dzięki :)

Odpowiedzi

  • Moby - Why Does My Heart Feel So Bad Pozdrawiam :)
  • Nieeee, to zdecydowanie nie to ;) Piosenka o którą mi chodzi była zdecydowanie żywsza, taki typowy pop, może troche z domieszką dance :) No i z tego co mi się wydaje to śpiewala kobieta. Ale dzięki za próbę :)
  • To może Music Instructor feat Abe - Get Freaky
  • Nie, to też nie to :/ Mało elementów się zgadza z opisanym przeze mnie wyglądem teledysku, a akurat to właśnie teledysk głównie pamiętam. Przez prawie cały teledysk było pokazane jak ten ufoludek sobie śmiga po kosmosie i widok był tak "z boku", jak w grach na pegasusa ;D
  • iwosiwos Użytkownik
    to pewnie to
    Pobieranie danych...
    :
    Podziękował(a) (1)Gość
  • Dzięki iwos !!! :D Ponad 10 lat tego szukałem i nikt nie wiedzial o co chodzi :D Podziwiam wiedzę i jestem ciekaw ile musiałaś/eś spędzać czasu przed vivą niemiecką w tamtych czasach, że takie zapomniane hity kojarzysz :D
  • iwosiwos Użytkownik
    vivy akurat nie słucham i nie słuchałam ale pamiętam wiele teledysków z tamtego czasu- zasługa brata :face-smile:
  • hejka.
    mega song. ja spedzalem na niemieckiej vivie cale dnie .dziecko RAVE NATION:)
    Pozdrawiam
  • witam a ja poszukuje już od dawna teledysku pt dj diaco- dj diaco duba mercury , z 97 roku i nigdzie tego nie ma :( taki tytół i wykonawca a tu lipa brak,teledysk przedstawia takiego koleśia na scenie w okół lata taka pulsująca kula, koleś jest w takich metalowych gaćiach i ma w ręku piłe spalinową i w okół latają iskry,a na koniec wygina śię taka cycata laska,pomóżćie mi to odnaleść.
  • taki tytół wszędzie to wpisuje i nie ma.......:(
  • ja szukam wykonawcy i tytułu pewnej niemieckiej piosenki z gatunku rap/hip-hop. Leciało to kiedyś na vivie i z tego co pamiętam to co chwila padało tam słowo bass bass i tańczyła tam laski a za nimi były kolumny głośników
    Prosze bardzo o pomoc. Pozdrawiam.
  • jest to teledysk z lat późnych 90,techno a opowiada o dziewczynie d.j-ce która chciała zrobić imprezkę na plaży,a nie miała sprzętu.
    jakaś wróżka wyczarowała jej sprzęt i dziewczyna ta zmieniła się w profesjonalną d,j-kę i rozkręciła super imprezkę
    będę wdzięczny za namiar
  • Das Bo - Turlich Turlich to jest teledysk z tymi kolumnami
  • hej, ja szukam teledysku z vivy również, to na pewno techno, lata 90, opowiada o dziewczynie ubranej w skórzany strój, która "leci" nocą (podajże)ulicą miasta i śpiewa "go...", w tle widać samochody, oświetlone ulice....
  • nazwa jest chyba krótka, kurczę widzę ten teledysk i coś w tytule jest z "go".... w takiej aranżacji jest teledysk, jakby uciekała gdzieś, biegła.... pomóżcie, męczy mnie to już ładnych parę lat ;(((
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.