Szukam piosenki

1246718

Odpowiedzi

  • Przepraszam za nieskładne sformowanie treści:P
  • Witam, jak każdy tutaj poszukuję piosenki. Moja upragniona to ta z lat 90-tych w teledysku był motyw przekazywania lunety z rąk do rąk, każdy kto ją dostał widział przez nią piękną panią śpiewającą słowa "when you looking my eyes" Jeżeli znajdzie się znawca będę bardzo wdzięczny
  • ja poszukuje takiej piosenki mam troche słów ale nigdzie nie moge tego znalesc

    Byl raz kolo co go zwali olo smiechu bylo sporo kiedy olo w spodniach moro wjechal w drzewo vw model polo multi koloro spojlero pioniero takie polo na wypasie rocznik 8 0 auto superol prawie tak jak merol lepsze niz ferrari bo nigdy nie nawali kumple sprawdzali w opony kopali kupuj w ciemno olo to na serio ci sie gali kasy sie skoluje troche popozyczamy skoczysz do lombardu z pierscionkiem mamy ciagle jezdzisz tym rowerem teraz laski olewaja takie sciemy tanie

    ref.
    tylko cztery kola a laska juz wesola (kilka razy)

    3 zwota konczy sie tak:
    super brales tego merca no normalnie zawal serca tego tak to podbudowalo ze na reszte skusil sie juz smialo polo drzewo polecialo teraz olo super kolo remontuje swoje polo znowu jezdzi swym rowerem i dla kasi jest frajerem!!!!


    moze ktos kojarzy????????????????:face-smile:
  • ja poszukuje piosenki gdzie ludzie leca na marsa badz ksiezyc takim spodkiem jak ufo,tam znajduja takiego robota wielkiego,to takie czarno bialem jest chyba bardziej,maja zalozone okalury 3D.pod koniec teledysku gdy chca odleciec na ziemie ten robot ich lapie i zjada spodek.
  • Siemka szukam tej piosenki



    nie wiem jaki to tytuł !! proszę o pomoc.
  • Szukam pisenki nie znam tytułu.
    Teledysk: Babka chodzi po gzymsie. Prosze o pomoc:)
    Podziękował(a) (1)ewelcia1709
  • witam. szikam piosenki dosc takiej starej ok 2000 2005 rok.
    w teledysku wystepuje koles ktory chidz po miescie w deszczu i szuka jakiejs dziewczyny. i na koncu sie caluja i sa razem. pomocy od roku szukam tej piosenki !!!
  • Siemka szukam tej piosenki



    nie wiem jaki to tytuł !! proszę o pomoc.
    Eminem - Sing For The Moment
  • szukam piosenki słyszałem tam w refrenie dzoliga song tylko nie wiem ja:face-angel:k to sie pisze joliga
  • Wiecie co to za piosenka udało mi się kawałek nagrac z radia

  • tu mam trochę dłuższe nagranie tej piosenki.
    Znacie tytuł to piszcie nigdzie nie umiem znależc
  • Witam , szukam piosenki starej z lat 70,80,90 dokładnie nie wiem ... spiewa ją 3 gosci i spiewają aaa stej de la.
  • Mam!
    Pobieranie danych...
  • Pobieranie danych...


    To dla... anonimów :face-devil-grin:
  • Anonim ostatni, chodzi ci o ten bit? Tylko, że angielska?
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.