Piosenka Z SAKSOFONEM Znana!!!

«134
Hej ;) Szukam tytułu piosenki często puszczanej w radiu. Nie ma w niej słów, jest sama melodia- z tego co kojarzę..melodia opiera się jakby na gitarce i przede wszystkim SAKSOFONIE. Jest dźwiek gitarki- tu duuu tuu duuu i po tym to samo na saksofonie...później troszkę sie rozwija. To bardzo znany kawałek, ale nie mogę skojarzyć z żadnym tutułem.wykonawcą..Pomóżcie please!!!

Odpowiedzi

  • Dave Stewart & Candy Dulfer - Lily Was Here to mi sie kojarzy :) ewentualnie baker street ale tam sa slowa

    pozdrawiam


    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)Gość
  • Tak, to jest to !!! Dzięki wielkie :face-smile:
  • Dzieki koledzy poszukiwałem tej muzy od 2 lat. Nie pamiętałem nazwy ale jednak internet to wspaniała rzecz naprawdę dużo można znalezć. Teraz z żoną możemy powspominać nasze młode lata. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.
  • ja to znalazłem w pięć minut, a nie znałem tytułu ani wykonawcy:face-smile:
  • A ja szukam piosenki też z saksofonem tyle że w teledysku facet z długimi włosami gra na saxofonie na jakimś molo i koło niego jest samolot wodny jak ktoś kojarzy niech napisze tytuł. Dziękówa wielka za to.
  • Sorry już wiem jaka to piosenka to Kenny G - The moment i nie gra na saxofonie tylko na trąbce czy czymś podobnym.
  • ojej znalazłam to w końcu! jupi!! :face-smile:
  • Kenny to gra na saxie tylko że to jest sopran:)
  • o raaaany, ja też ja w końcu odnalazłam - dziękuję!!!!!!!! I love it - Kenny G - The moment:face-smile::face-smile::face-smile::face-smile::face-smile::face-smile:
  • dzieki wielkie
  • hehehehe dzięki wszystkim,a w szczegulnosci dex strzemki...ja znalazłem w minutke;-) za co bardzo dziękuje
  • to jest Obój...
  • POmocy!! szukam od 4 miesięcy kawałka to jest chyba jakieś deep house w refrenie jest motyw saxofonu którego brzenia tak jakby ida ciągle wyżej aż zaczyna śpiewać niski męski vocal. Błagam to ja już trace nadzieje...
  • Kenny G - The moment . Tyle czasu szukałam tej piosenki! Cudowna!!!!!!!!!!!! Mogłabym jej słuchać bez końca. Dzięki!!!!:face-devil-grin:
  • Podacie mi link do nut Dave Stewart & Candy Dulfer - Lily Was Here na saksofon altowy :face-monkey:
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.