piosenka z reklamy vh1

1356715

Odpowiedzi

  • Sławku, dziękuję!!!!! :))) Są faceci z gaśnicami, jest ulizany facet, tak.. To jest TO!!!!!!!!! Jeszcze raz dzięki Ci!!!! :face-smile:
  • Wiem, ze to nie jest odpowiedź na zadne z pytań, ale ten gościu na wózku przy perkusji to nie kto inny, a Tre z Green Daya. Jest to piosenka Basket Case :)
    Wielkie dzięki za White Zombie, nie wpadłam na to, ze to ten zespół, bo słyszałam od nich tylko more human than human :)
  • Pobieranie danych...
    macie cieszcie się :face-devil-grin:
  • szukam jak sie nazywa taki gruby piosenkarz z mała gitarką (bango?)

    z karnacji cos jak meksykanin, kubanczyk, spiewa takie spokojne piosenki
    prosze o szybka odpowiedz
  • Ja poszukuje piosenki The Rolling Stones. Jeśli komuś to pomoże Mike Jagger spaceruje pomiędzy płatami mięsa.xd
  • piosenkarz z gitara
    Pobieranie danych...


    rolling stones i płaty mięsa -
    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)Gość
  • A ja mam pytanie na temat takiej piosenki gdzie śpiewa taka trochę ciemna laska, teledysk bardzo kolorowy, a ona w kuchni stoi i chyba przez okno wygląda
    Taka spokojna nutka :)
  • "A ja mam pytanie na temat takiej piosenki gdzie śpiewa taka trochę ciemna laska, teledysk bardzo kolorowy, a ona w kuchni stoi i chyba przez okno wygląda"

    To chyba to:
    Pobieranie danych...

    :face-smile: :face-devil-grin:

    Pzdr
    Madir
  • a ja szukam piosenki z ostatnich klipów VH1, są puszczone kilka urywków piosenek. Szukam piosenki, gdzie rapuje koleś, a potem włącza się i śpiewa drugi koleś. W teledysku są na dworze chyba na schodach przed jakimś budynkiem i tam tez śpiewają. Wiecie co to za piiosenka?
  • "urywków" ;dd
  • pomóżcie miiii
  • Zrobię co w mojej mocy. Proszę o 12 h do namysłu :face-monkey:
  • okeeej ale pomóż :)
  • Dzisiaj Vh1 (z racji tego, że cały dzień byłam w domu) było włączone cały czas, przy tych zlepkach teledyskow uważałam szczególnie, ale....
    nie zauważyłam nawet takiego teledysku, o którym mówiłeś/aś...
    Więc, przykro mi, ale choćbym chciała, nie mogłam pomóc :face-plain:
  • jest na pewno.. to jest grupka ludzi, śpiewają dwóch czarnych kolesi, są ubrani na biało. Są tam również dziewczyny o ile dobrze pamiętam, ale tylko ci dwaj faceci czarni śpiewają. Stoją przed jakimś budynkiem i nie są na schodach tylko również przed tymi schodami. Przed tą piosenką leci też piosenka PINK.
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.