Mam Talent 3 - piosenki z programu

2456756

Odpowiedzi

  • tez jej szukam - wystep z kółeczkiem
  • Szukam piosenki, którą śpiewali My Myself and I
    Podziękował(a) (1)Gość
  • Ja też szukam tego instrumentalnego kawałka, który leciał po występie Sabiny!
  • ja szukam piosenki z reklamy 2 odcinka MAM TALENT 3 sezonu jak taka dziewczyna z czarną szopą (peruką) śpiewa..
  • Pytam o utwór, którego fragment leciał po występie The Talents (śpiewające dwie panie i pan ubrani na czarno), taki kawałek grających skrzypiec, dość znany. Czy ktoś zna tytuł tego utworu (i wie, o jaki mi chodzi;)
  • Siemka,wie ktoś może jak nazywała się druga piosenka podczas występu dziewczyny z psem(pudlem)? Mam talent. Z dzisiejszego występu.
  • AmazonkaAmazonka Moderator
    edytowano 12.09.10 o 16:47
    Pytam o utwór, którego fragment leciał po występie The Talents (śpiewające dwie panie i pan ubrani na czarno), taki kawałek grających skrzypiec, dość znany. Czy ktoś zna tytuł tego utworu (i wie, o jaki mi chodzi;)

    to Black Eyed Peas - I Gotta Feeling ?
    leciało po kimś ale nie pamiętam po czyim występie :/

    ponadto w programie było też ...
    Żongler : Outkast - Hey ya
    Bliźniacy : kawałek z Blues Brothers
    Cher- if I could turn back time ... to ta z peruką czarną
    Egipcjanin po występie : Bhangra Knights - Husan
    Zmieniony przez Amazonka
    Podziękował(a) (1)Gość
  • amazonka, dziękuję, ale nie o tę mi chodzi:( w tym skrzypcowym kawałku nie było żadnych słów, i to kilka sekund trwało..
  • Siemka,wie ktoś może jak nazywała się druga piosenka podczas występu dziewczyny z psem(pudlem)? Mam talent. Z dzisiejszego występu.
    Dziewczyna pokazywała kilka sztuczek.
  • jak będą filmiki z występu to zobaczę te skrzypce i to z psem, bo teraz to nie pamiętam
  • A jaka melodia leciała jak jury omawiało występ Magdy Welc?? Tej małej co śpiewała?
  • AmazonkaAmazonka Moderator
    edytowano 12.09.10 o 02:18
    solo rudej Patrycji
    na początku leciało Garden State. Zero 7-In The Waiting Line
    śpiewała Gnarls Barkley - Crazy
    po występie Whitney Houston One Moment in Time


    Magda Welc - Edyta Geppert- Nie żałuję
    po występie : Tennessee - Hans Zimmer
    Zmieniony przez Amazonka
    Podziękował(a) (1)Gość
  • Cześć. Mam pytanie, pod sam koniec programu leciała jakaś stara skoczna piosenka. Było tam w słowach coś takiego jak: bum bum bum heja heja. Proszę o szybką odpowiedź.
  • jaki tytuł ma piosenka, która była puszczona podczas zapowiedzi kolejnego odcinka?
  • szukam piosenki która była na samym wstępie dzisiejszego programu,
    Gorąco proszę o POMOC ! ;)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.