Teledysk Na 4fun.tv

«134567
na teledysku tańczy kobieta na białym tle w muszkieterkach za kolana ma korale na szyji kapelusz na głowie

Odpowiedzi

  • Pewnie chodzi o Cheryl Cole- Fight for This Love :face-devil-grin:
  • kto wie jak sie nazywa taka piosenka ona jest chyba po włosku albo po francusku spiewa ja taka dziewczyna tak jakby na pustyni i tanczy tez ona ma imie cos na ,,A'' podajrze. ?? :)
  • papciapapcia Użytkownik
    moze jennifer lopez- que hiciste
  • Może kescha? Nipamiętam tytułu, ale Kesha ma teledysk w, którym jest na pustyni, :face-smile:
  • Szukam piiosenki, w której teledysku jest dwóch czarnoskórych, jadą samochodem, jakby w tęczowej poświacie i występują też kostki rubika. Kojarzy ktoś ?
  • jak się nazywa piosenka ktora leciala wczoraj na 4fun tv w danceliscie , takie techno , leciala rowniez na rozpoczeciu walk ksw , wykonawca gra na takich smiesznych bialych klawiszach :)
  • :face-crying: nie wiek ktoś może jaka to piosenka w której na teledysku jest trzech kolesi i jedna dziewczyna są na pustyni . wiem ze w refrenie jest : "what is your love":face-crying:
    Podziękował(a) (1)Uleckaa17
  • Swedish House Mafia - One (Your Name) feat Pharrell
  • Szukam piosenki. W teledysku na scenie jest facet i baba. Facet ma takie jakby loki i trochę jest do M. Jacksona podobny. Babka ma chyba brązowe włosy. Nie wiem, czy ta piosenka jest stara, ale styl podchodzi pod lata 80-90...
  • ja tez szukam caly dzien piosenki i nie wiem juz nie moge na teledysku jest jak krotko scieta blondynka maluje oczy tuszem przed wielkim lustrem a pozniej z jakis facetem prowadza kasting i wybieraja tancerzy. wiecie?
  • Antoine Clamaran feat. Soraya "Live Your Dreams"
  • witajcie ja suzkam piosenki która od jakiegos czasu dosyc czesto leci na 4fun TV , uslyszlame ja kilka razy nigdy nie moglem natrafic zeby zapisac tytul ani przyjzec sie dokladnie, wiem ze wykonuje to kobieta a w refreie spiewa cos tak jakby "alouette" pomocy :)
  • szukam piosenki, której teledysk jest kręcony na korcie tenisowym, niestety nie pamiętam żadnych słów:face-crying:
  • ci chłopcy i dziewczyna na pustyni to chyba selena gomez tytułu nie pamiętam :)
  • wie ktoś może jaka to piosenka ? refren śpiewa jakaś laska "here a go here a go i don't batch you now" . cos takiego :) pomocy !!
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.