Co to Za Utwór ( Opis Teledysku )

13468935

Odpowiedzi

  • Jakieś 4 może 5 lat temu był teledysk, który uwielbiałam. Dziewczyna przyprowadza swojego chłopaka do domu (w stylu Tary z przeminęło z wiatrem). Na ścianach wiszą poroża, wszystko jest zakurzone. On w pewnym momencie zauważa gałki oczne w słoiku. Okazuje się, że ta dziewczyna składa idealnego chłopaka z każdego po trochu. Mam wrażenie, że piosenkę wykonywała brunetka. Z góry dzieki za wszelka pomoc;)
  • Witam.

    Opis teledysku:
    Teledysk to powtarzająca się sekwencja. Zaczyna się od pocałunku kobiety z mężczyzną, następnie kamera się oddala, kobieta i mężczyzna zaczynają tańczyć, w kadrze pojawia się kilka kolejnych osób i tak w kółko. Z tego co pamiętam na samym środku kadru jest znak "X". Widziałem to wczoraj na MTV Rock, ale oczywiście przegapiłem wykonawcę i tytuł.

    Pozdrawiam :)
  • Szukam teledysku z lat ok 90 niewiele pamietam ale wiem ze facet grał na gitarze na jakimś wzgórzu i nie wiem czy to nie byl Jon bon Jovi ale chyba nie... i to wzgórze bylo nawet szare ;)
  • Hej. Szukam jednej z piosenek Eminema. Pamiętam że teledysk rozpoczynał się w starym domu w czasie burzy. Była noc. Jakaś gościara która była w ciąży kłóciła się o coś z Eminemem a potem zaczeła cicho śpiewać o czymśtam. Nie pamiętam co się działo w środku teledysku ale pamiętam że na koniec Eminem jechał samochodem w czasie deszczu, w nocy. Nagle zauważył jadący samochód i żeby w niego nie wjechać ostro skręcił i z mostu spadł do rzeki. I zginął. A potem ta kobieta co na początku śpiewała przyszła na ten grób ze swoim synem... Zna ktoś może nazwę tego teledysku?
  • vvvvvvvvv Użytkownik
    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)Gość
  • Piosenka ma już swoje lata. Pamiętam, że teledysk ten oglądałem w pierwszej połowie lat dziewięćdziesiątych, wtedy chyba jeszcze na telewizji publicznej.

    Akcja teledysku rozgrywa się w czasach zamierzchłych, nie wiem która epoka dokładnie. Mężczyzna wraca do domu z pracy. Wraca do żony i do swoich dzieci. Widać po okolicy w jakiej znajduje się jego dom, że nie są oni zamożną rodziną. Dzieci wybiegły przed dom kiedy zauważyły ojca. Żona stałą w drzwiach. Najpierw mężczyzna bawił się ze swoimi pociechami wymieniająć ukratkowe spojrzenia z małżonką, a potem kiedy już była pora do spania całą swoją uwagę skupił na żonie. Jeszcze mi siękojarzy że żona gdzieś tam w międzyczasie robiła pranie.

    Wydaje mi się, że piosenka ta była wykonywana w duecie, bo ta jego małżonka również śpiewała.
    Szczerze to już od paru lat chodzi mi to po głowie i nie jestem w stanie przypomnieć sobie jakichkolwiek słów z tej piosenki. Byłbym ogromnie wdzięczny za okazaną pomoc. Miłośnicy muzyki łączcie się ... :)
  • Odpowiedź na:
    "Siema.
    Szukam nazwy piosenki w której na teledysku są dwaj sąsiedzi (w miarę młodzi) którzy są swoimi przeciwieństwami :
    Jeden jest typem rockowym a drugi spokojnym ułożonym facetem.
    Ciągle się ze sobą spierają.
    Bardzo proszę o pomoc bo ta piosenka mi się bardzo podobała. "


    Prawdopodobnie chodzi ci o piosenkę All American Rejects - Give you Hell
  • Witam. Nie pamiętam tekstu a ni wykonawcy może mi pomożecie chłopak (możliwe niemiec) ubrany w garnitur i kapelusz śpiewa piosenkę a cały zespół zaczyna demolować dom jednorodzinny a na koniec dźwig rozwala do końca ten dom.
  • A ja szukam piosenki z MTV ROCK, gdzie w teledysku były sceny z facetem, prowadzącym jakieś show w telewizji. On tam na początku był w tym programie, potem była scena z żoną, kochaką itp, a na koniec powtórzył się ten dzień gdzie on prowadził program (patrick ... show czy jakoś tak)
    Tę piosenkę śpiewa facet.
    Prooooszę o odpowiedź! :))
  • Witam Serdecznie czy ktoś może mi pomóc ?? poszukuje piosenki z przełomu 2000-2005 dokładnego roku nie pamiętam. Stylu reegae. Teledysk nagrywany jest na plaży, bądź na wyspie. Są palmy, kobiety, które pływały w strojach kąpielowych z rybami. Zespół składał sie z kilku mężczyzn, przeważnie śpiewają w garniturach. Jest odrobina hip-hopu rapowana przez mulata pod wodą. Pamietam jeszce ze ten mulatek nosił na ramieniu wieżę stereo która na koniec teledysku wylądowała na dnie wody. pozdrawiam. Marta
  • witam. szukam POLSKIEJ piosenki, prawdopodobnie tak od 2002 roku do 2006.
    animowany teledysk, gość śpiewa,, że je lody...że rzuciła go dziewczyna, odeszła do jakiegos blondyna....
    abstakcja ale poszukuje tego
  • Cześć szukam piosenki, w której śpiewa 2 lub 3 ( bardziej 2) m@&%#nów, dom się rozwala, leje się z sufitów, jeden z nich chodzi i podkłada wiaderka tam gdzie się leje, jest tam dużo kotów i psów, a i jeszcze jeden siedzi na dachu i coś tam robi. Proszę o pomoc jeśli ktoś wie bo piosenka jest bardzo fajna. A i jeszcze często ta piosenka leci w 4fun tv.
  • Zapewne to ta piosenka:
    Ms. Jackson - Outkast
  • Odpowiedź na:
    "Piosenka jest sprzed kilku lat.Spiewa ja chlopak-blondyn,bodajże niemiec ale po angielsku.Niewiem nawet czy to nie jest jakas przeróbka.W teledysku jest własnie on i dziewczyna,uciekaja gdzies razem ale jego łapia i zamykaja w zakładzie zamknietym a on aby sie uwolnic udaje ze ma padaczke,zaczyna mu leciec piana z ust i ucieka.Spotyka sie z ta dziewczyna na dachu i chyba z niego skacza a wokoło tego dachu lataja samoloty.Tyle pamietam ale kompletnie nie kojarze wykonawcy.Piosenka wolna o miłości "

    Christian Wunderlich & Kirsten Hall - Forever Tonight
    Pozdrawiam:face-smile:
  • Witam, szukam teledysku spokojnego rocka:
    Facet plynie lodka w nocy, zdaje sie ze nie sam, ale do konca nie pamietam, co wazniejsze doplywa do bialego namiotu malego, oswietlonego...
    Ktoś z was coś pamięta? Piosenka nie jest stara, max 2-3 lata
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.