REkLAMA ERA BLUE CONNECT:)

18911131417

Odpowiedzi

  • MiMiMiMi Użytkownik
    Ja to znalazłam :D Ale tylko 30 sekund..chociaż to zawsze coś.. :) [link:mp3.teledyski.info]

    P.S. To piosenka nr 2 (tam są dwie..)
    Podziękował(a) (1)nann
  • DarkFirePLDarkFirePL Użytkownik
    edytowano 25.04.08 o 20:43
    Ok mam nowy mix.
    O wiele krotszy od pozostalych, ale nie mialem czasu sie w to dluzej bawic.
    Dodalem tylko kilka efektow, ale zepsulem troche przejscie.
    Ale trudno, jak bede mial czas to poracuje.
    Trzymam kciuki za anonima z Gdanska bo plytka narazie sie nie pojawia.
    Link do nowego mixu:
    SENDSPACE
    [link:sendspace.pl]
    RAPIDSHARE
    [link:rapidshare.com]
    Zmieniony przez DarkFirePL
  • nannnann Użytkownik
    jejku jeju ojej jejuniu xD nie było mnie raptem dzien i troche godzin a tu tyle sie dzieje xD cala polska szuka jednej piosenki xP uwielbiam jak ludzie sie jednocza hah xD szukajcie dalej.. przeciez my sie tak latwo nie poddamy! jedna mala piosenka nas nie zalatwi! do boju!! (źle ze mną xD) pozdrawiam ;pp
  • DarkFirePLDarkFirePL Użytkownik
    edytowano 25.04.08 o 20:40
    Mam ten sam mix co wyzej tylko wydaje mi sie, ze troche lepiej sklejony wiec daje.
    Jak ktos chce wiecej tych mixow i lepszych to pisac.
    Aha i jeszcze jedno: czy dodawac na poczatku i na koncu taki efekt (mozna sie go doslyszec w ostatnim remixie)?
    Troszke poprawiony poprzedni mix:
    SENDSPACE
    [link:sendspace.pl]
    RAPIDSHARE
    [link:rapidshare.com]
    Zmieniony przez DarkFirePL
    Podziękował(a) (1)Gość
  • adassadass Użytkownik
    Nie podoba Ci sie to nie słuchaj :) Kolo przynajmniej coś robi co mu sprawia przyjemność i czynnie bierze udział w naszym mini forum:)Według mnie jest ok:) Kacha? Gdzieś jest ?:P xD
    Podziękował(a) (1)DarkFirePL
  • KachaKacha Użytkownik
    jestem jestemmmm :D:D:D bylam na koncercie hehehe :D:D i teraz ide spac. bo padam. a piosenki z plytki nie ma ?;/ buuuuu Adass zawiodles mnie. powinienes zdobyc dla mnie ta piosenke w dwa dni xD najwyzej! :D
  • Nasco Kovatchev & Patric Vincent - Get it Get Up
  • to już wiemy tylko że trudno zdoby całe Mp3
  • DarkFirePLDarkFirePL Użytkownik
    edytowano 26.04.08 o 12:18
    Znalazlem cos,
    [link:fullreleases.biz]
    rozmiary tych plikow powalaja, ale moze cos uda nam sie zdobyc.
    Ja nie zabardzo rozumiem jak sie na tym zarejestrowac, ale moze ktos bardziej kumaty zarejestruje sie i sprobuje cos pobrac.
    EDIT

    Ok, niewazne, poniewaz trzeba sie chyba zarejestrowac za kase.
    Chyba. ze ktos jest w stanie sie poswiecic :D
    Zmieniony przez DarkFirePL
    Podziękował(a) (1)Gość
  • A może napisze ktoś w imieniu caaałej polski do pana Nasco i Patricka żeby ułożyli dla nasz resztę tej piosenki ??:)
  • I to jest fantastyczny pomysł:D^^ Więc kto chętny? :D Aaa i adass do Gdańska- odbiór ! :D
  • [link:zrzuta.eu]

    Jeśli chcecie pobrać na mp3 czy coś w tym stylu to po pobraniu klikacie prawym przyciskiem myszy, następnie właściwości i przy "ogólnym" (nazwa) piszecie: .mp3
    No...;)
  • no to jest super remix piosenki Nasco Kovatchev & Patric Vincent - Get it Get Up, ale niestety tylko remix :((
  • ludzie nie bądźcie naiwni. tego nagrania nie ma, a niejaki adass was zrobił w konia, że gdzieś w gdańsku płytkę zakupi, jednocześnie zniknął bez śladu. a wy czekacie, na coś czego nie ma.
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.