Piosenka Z SAKSOFONEM Znana!!!

24

Odpowiedzi

  • Dave Stewart & Candy Dulfer - Lily Was Here
    nuty na saksofon i gitarę
    link:
    [link:zadane.pl]
  • on gra saksofonie sopranowym
  • dzieki wszedzie tego szukalam syn chcial sie tego nauczyc grac na gitarze ......jestescie super
  • Tyle szukania i jest :****
  • Witam. Od dłuższego czasu szukam pewnej piosenki. Jeśli się nie mylę, cała melodia jest grana na saksofonie/trąbce :P i od czasu do czasu panienka coś tam mówi a na koniec mówi "f*ck you" i znów melodyjka.
  • Jestes pewny/a tych slow? ;) Opis skojarzylem z 'Touch and Go'...

    Touch and Go - Would You Go To Bed With Me

    Pobieranie danych...


    pzdr
  • Już znalazłem - Touch and Go - In Harlem
  • ale byłeś blisko. Dzięki
  • też właśnie dzisiaj tego szukałam :)
  • Kochani, potrzebuję nut do tego utworu ale na saksofon!
    Szukałam na necie... i owszem znalazłam, ale straszny badziew eH
    No cóż, gdyby ktoś jednak wiedział gdzie można je odnaleźć, to prosiłabym o wklejenie! Dzięki wielkie :*
  • Ma ktoś może jakieś takie rozrywkowe utwory na saksofon altowy? takie wesołe, coś takiego na zakończenie szkoły, pomocy!!!!
  • Może chodziło ci o tą piosenke z mody na sukces?
  • A wiecie gdzie mogę znaleźć muzykę ale z samym saksofonem? Potrzebuje bo na gitarce chcę zagrać a nie ma kto ze mną na saksofonie :)
  • Również jak większość wyżej nie znałem tytułu tego utworu nie miałem pojęcia jak to znaleźć a tutaj jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżdki i jest. Dzięki wielkie, słuchając tego cały czas nieustannie kojarzy mi się z nocnym życiem w USA, z kasynami i nocnymi klubami gdzie grają bluesa i jazz...
  • szukam nutki funky prawdopodobnie pianino z trabka w refrenie slychac glos funk it funk it chyba nie jestem pewien ale calosc to jakis stary kawalek hip hopowy chyba
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.