Piosenka z Vivy

1356

Odpowiedzi

  • Do postu z dziewczyną w kowbojkach, tytuł to Kesha - Tik tok
  • Witam! Pewnie nie dostanę odpowiedzi na to pytanie, gdyż będzie ono - niestety - bardzo ogólnikowe.. Mianowice chyba z rok temu na vivie puszczali czasami taką piosenkę, śpiewał ją facet, nosił w teledysku taki mały kapelusz, trochę grał na gitarze, a ogólnie teledysk był o tym, że ten facet był jakby na wakacjach w podróży... aha w teledysku występował właśnie ten piosenkarz, nie aktor. Piosenka nie zajmowała żadnych miejsc na listach, dlatego też od roku bezskutecznie jej poszukuję:( Zwykle puszczali ją rano, koło godz 6,7. Ostatnio w radiu usłyszałam tę piosenkę: Train- 'hey, soul sister' Głos i w ogóle klimat piosenki bardzo podobny do tej, której szukam, ale to niestety nie ten wykonawca. Może akurat komuś to coś powie ;)
  • hej szukam piosenki ktora leciala wczoraaj na vive chyba na pl tp 10 ale szukalem i nie ma na pleyliscie pamietam tylko teledysk ;/ zaczynal sie tak ze dziewczyna rozmawiala z chlopakiem a potem leciala piosenkai bylo pokazane ich zycie na koncu oni sie klocili bo on chyba wyjezdzal na wojne.. cos takiego co to jest za piosenka ??
    :face-crying::face-devil-grin:
  • Siema,szukam piosenki która leciała dzisiaj na vivie ok godziny 12:22,spiewała to dziewczyna,teledysk widziałem tylko mniejsza połowę,ale moge powiedzieć z tego co widziałem ze na początku ona siedzi w niebieskich spodniach i rózowej koszulce na sofie i było zrobine komputerowo ze były trzy te dziewczyny,potem ze ona siedzi na dachu i rysuje na kartce i tak jak ona narysuje to ten chłopak tak idzie(i jest pokazany ten chłopak a za nim te kreski),potem wzięła kartke z labiryntem i też rysowała długopisem noi gdzie ona narysowła to on tam poszedł i doszedł do jej domu ona wylała wode ze szklanki na niego a on dostała taka ilościa wody ze leżał cały mokry pod jej domem a ona wyszła na balkon i koniec teledysku,wiem ze w refrenie spierwała I LOVE YOU,I LOVE YOU,I LOVE YOU.z góry dzieki za odpowiedz.:face-smile:
  • hej szukam piosenki ktora leciala wczoraaj na vive chyba na pl tp 10 ale szukalem i nie ma na pleyliscie pamietam tylko teledysk ;/ zaczynal sie tak ze dziewczyna rozmawiala z chlopakiem a potem leciala piosenkai bylo pokazane ich zycie na koncu oni sie klocili bo on chyba wyjezdzal na wojne.. cos takiego co to jest za piosenka ??
    Może greenday-when september ends?
  • jak nazywa sie ten track? Leci jakoś tak... TA TA TA TA RA Ra TA TA TA
  • Robbie Williams - The Road To Mandalay
  • :face-sad:
  • szukam piosenki leciała na vivie rok temu w wakacje. Była tam taka dziewczyna, chłopak i jakieś drzewo do którego były poczepiane jakieś rury. I na końcu te drzewo wyrwali. To było komputerowo zrobione. I na końcu już normalna dziewczyna wstaje od fortepianu.
  • Witam ja szukam takiej piosenki w te wakacje 2011 leciała chyba na top liscie na VIVIE było to jakoś tak La roca chyba chodiz o to że dziewczyna siedzi w wannnie z plastikowymi kulkami i spiewa potem tanczy na rurze:face-plain:
  • "Witam ja szukam takiej piosenki w te wakacje 2011 leciała chyba na top liscie na VIVIE było to jakoś tak La roca chyba chodiz o to że dziewczyna siedzi w wannnie z plastikowymi kulkami i spiewa potem tanczy na rurze"

    to Shakira- Rabiosa :face-smile:
  • proszę pomóżcie, nie umiem się uwolnić od piosenki, niestety chodzą mi tylko po głowie cztery słowa, które zapamiętałam "bang bang bang bang" :D oraz melodia, teledysk jest mocno po*ebany, śpiewa czarnoskóra dziewczyna a w tle jest facet, który gra na saksofonie (prawdopodobnie), charakterystyczny moment: dziwne postacie mają na szyjach płótna w ramach, które się obracają wokół szyi a im wypływa z ust farba i w ten sposób malują obraz...teledysk bardzo kolorowy, nieco kiczowaty, z góry dziękuję!
  • szukam piosenki jak trzy dziewczyny leżą na łóżku i jedna ma prawą stronę głowy zgolone ma w łosy
  • @Gość
    Pobieranie danych...
  • jaka to piosenkna co w teledysku jest dziewczynka w aparacie na zęby,potem jest jakaś impreza.
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.