Piosenka Z Gwizdaniem W Refrenie, W Zwrotkach Słychać Słowo "Relax".

13

Odpowiedzi

  • Witam poszukuje piosenki techno w której w refrenie facet gwizda a zwrotki sa po niemiecku chyba z 5 słów tylko i ostatnie slowo zwrotki to tanzen ? tanza ? cos takiego Pozdrawiam :) PS [ ich bin ware wide tanza ] ? coś takiego
  • :face-monkey::face-devil-grin::face-angel::face-crying::face-plain::face-sad::face-smile:
  • Szukam piosenki.. :face-devil-grin: . Jakiś kolo śpiewa . ( Chyba w refrenie ) pojawia się gwizdanie , sam podkład , nikt wtedy nie śpiewa , dopiero później ktoś zaczyna . Piosenka po angielsku , wydaje mi się że dość nowa.. xd . hm. Rap , Hip hop , techno... coś w tym stylu . wiem ze na końcu pada jakieś słówko... nie wiem jakie dokładnie wiem tylko że słychać " Aj" xd . I jakby ktoś strzelał ale gdzieś koło refrenu xd . I chyba na początku , ale nie jestem pewna czy to są strzały... z 3 razy.. to może po prostu zmixowany kawałek xd . Wiem że chyba pojawiają się tam słowa " Kush " lub coś podobnego xd . Pliss , help me :face-devil-grin: . Bardzooo mi na tej piosence zależy... ;d
  • Jedyne, co mi się kojarzy, to : Mika - Take it easy... Ale nie ręczę, że to właśnie o nią Ci chodzi :)
  • widze że szukamy chyba tej samej piosenki ale to jest tak jakby gwizdanie
  • ja Szukam tego samego ; d ta piosenka leciala w klubie z jakis rok moze 2 lata temu w klubie w szcecinie i caly czas jej szukam a nie moge znalezc ! :face-sad::face-sad:
  • szukam piosenki jak kolo gwizda na początku
  • To jest to !!! Łocho ! Kocham osobę, która wstawiła tu tą piosenkę xD . Dziękuję ! Męczyło mnie znalezienie jej od początku wakacji xD . Nareszcie mogę spokojnie zasnąć xD ;p . Dżemkujem ślicznie <3 .
  • a mi chodzi o polskiego wykonawce , piosenka zaczyna się od gwizdania ( huhu huhu ) :p , pozdrawiam

    PS: wiem że moje huhu huhu dużo wam nie mówi ale podawajcie tytuły piosenek które wam się wydają że to może być
  • znalazłem to i może komuś z was o to chodziło Flo Rida - Whistle
  • Bob sinclar love heneration :)
  • Bob sinclar love heneration :)
  • Witam, ja również poszukuje piosenki gdzie większość jest gwizdana i nie mogę sobie przypomnieć czy to jest piosenka czarnego czy żółtego ale kojarzy mi się że leciała ta piosenka w którejś części Szybkich i wściekłych ale na ścieżkach dźwiękowych nie mogę jej znaleźć.. Czy może ktoś zna ten utwór?
  • To nie czasem 3oh feat. ketty perry-starstrukk ?
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.