Szukam piosenki z radia.

12345679»

Odpowiedzi

  • Niedawno słyszałem kawałek - śpiewa kobieta, z tego co pamiętam w tekście było coś w stylu "star/t evolution", fajne basy i wogóle. Byłbym wdzięczny za pomoc :)
  • piosenka z refrenem hello helloo facet spiewa na gitarze :) oto ona red hot chili peppers - otherside
  • Hej. Poszukuje piosenki w rytmach dance, w refrenie dziewczyna śpiewa: " I wanna [...] to believe..." niestety środka nie kojarzę ale coś w stylu make you/get you lub coś. Piosenka do najnowszych nie należy i prawdopodobnie w tytule nie ma nic związanego ze słowem believe, bo po tym słowie znaleźć nie mogę niestety.
  • Ed Sheeran- Sing?
  • Właśnie wróciłam z Chorwacji i poszukuję piosenki, którą puszczali tam bardzo często w radio w prawie każdej kafejce. To chyba jakaś nowość, śpiewa ją dziewczyna. Może ktoś też był w Chorwacji i wie o co mi chodzi!!!!!!!!!!! ???
  • witam wszystkich dzis pomiedzy godzinami w pasmie od 14 do 17 w radiu koszalin leciala mega piosenka a teks cos w stylu "mam nadzieje ze sie nie myle" spiewany przez kobiete z milym glosem
  • SZUKAM PIOSENKI ZAGRANICZNA !! DZIEWCZYNA ŚPIEWA A W REFRENIE JEST OOO OO OO OO
  • Hej szukam piosenki , bardzo smutny klimat i pesymistyczny tekst o braku przyjaciół czy generalnie kiepskim życiu śpiewana solo przez mężczyznę niskim lekko zachrypniętym głosem , tekst ang , pamiętam tylko że na okładce płyty było drzewo, a w refrenie mruczenie na dźwiękach niskich aaaa hh cc , aaaa hh cc gggg(niższe od a) i to się 2 razy powtarzało po sobie. Ktoś coś? :)
  • szukam piosenki którą slyszalam w radiu Koszalin dzisiaj ok 9.38-.9.43 słowa chyba " talking so long...i coś tam dalej, szkoda ze radio Koszalin nie ma w odsłuchanych
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.