Szukam piosenki z radia.

1234579

Odpowiedzi

  • Moze...

    Tinie Tempah - Written In The Stars

    Pobieranie danych...
  • Nie to nie ta piosenka ta o ktorej pisalem to musi byc nowa mi sie wydaje ze konca zeszlego roku.
  • Siemanko, dziś w radiu słyszałem taką piosenkę w której panienka nawija po angielsku następnie refren jest po hiszpańsku(chyba). Wiem też ze w niej występuje zwrotka jakiegoś chłopa. Strasznie mi wpadła w ucho i z tego co wiem jest popularna, zna ktoś ?:D
  • hej, poszukuję jednej piosenki, która cały czas siedzi mi w głowie, a niestety nie mogę jej znaleźć! Jest to piosenka w starym stylu, chyba lata 90. Refren spiewa kobieta, a zwrotki facet. w refrenie jest cos w stylu.. take your body away ? thank you body away? coś w tym stylu. szukam jej od dwóch tyg ale nie mogę.!;( proszę o pomoc, z góry dzięki.;-)
  • @Gość o 16:41
    ?
    Pobieranie danych...
  • Ja też chciałam poprosić o pomoc. Problem jest taki, że nie pamiętam żadnego tekstu piosenki... Ale wiem, że prawdopodobnie w okresie 2000-2003 (najwyżej) leciała zawsze w nocy. I śpiewała jakaś babeczka.
    No, ale bardzo fajna... Tak, wiem bardzo dużo to dało, ale może faktycznie jakieś przeznaczenie zadziała i da mi odnaleźć ten mój skarb;)
  • szukam piosenki w której refrenie jest "let's go let's go" szłyszałem ją w secie dj crash ale nie mogę nigdzie znaleźć :)
  • Szukam utworu gitarowego, który często leciał w radiu Zet w godzinach nocnych ( między 01;00- 03;00). Proszę o pomoc .
  • Witam. szukam utworu gitarowego , który był kiedyś często grany w radiu Zet. W godzinach nocnych , między 01-03;00 Nad ranem. Proszę pomocy .
  • w w w . odsluchane . eu / index . php
  • Witam, szukam piosenki, ktora codziennie slysze w radiu w pracy, ale nie mam pojecia jaki jest tytul ani wykonawca. Muzyka to glownie gitara, piosenka w stylu musicalu, nie jestem pewna, czy dobrze rozumiem slowa, ale w refrenie jest cos jakby sweet home. Refren sklada sie z jednego zdania, ktore zaczyna spiewac gosciu a slowa sweet home wyspiewuje grupka ludzi i tak kilka razy wkolko... Pomozcie mi, bo ja sie przed chwila obudzilam (a jest srodek nocy) i spac nie moge, bo mam ta melodie w glowie...
  • co to za piosenka? prosze pomozcie!!

  • zuzzizuzzi Użytkownik
    edytowano 9.04.13 o 21:53
    Gość komak
    Niki & The Dove - Mother Protect (Goldroom Remix)
    Zmieniony przez zuzzi
  • @Elzbietka: Może chodzi o The Lumineers - Ho Hey? ;)
    Pobieranie danych...
  • Pomocy!
    Nie dawno słyszałam piosenkę. nie znam tytułu. początek refrenu się zaczynał od "just.... love again" czy jakos tak.śpewa to dziewczyna, wraz z chłopakiem.
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.