Szukam piosenki z radia.

1235789

Odpowiedzi

  • zuzzizuzzi Użytkownik
    Gość moni
    Może o chodzi o Lykke Li - I Follow Rivers?
  • Witam! poszukuję już od dłuższego czasu takiej piosenki co może leciała na esce lub na rmf maxx :) Na początku jest OOOOOO OOOO OOO OOO i tyle jedynie mogę przedstawić, bo słowa są zagraniczne i nie jestem pewna czy po angielsku czy np włoski :D Taka w miare skoczna, przed wakacjami chyba często się pojawiała. Spiewa ją mężczyzna Tylko nie znam słów. Może coś pomoże jak w ten sposób pokażę rytm :D taratatatata taratatatata taratatatatataataataataataa
  • @Gość outcast- hey ya lub red hot chilli peppers - snow- moje propozycje
  • @giguklu sorki, to nie tu miało być...
  • Witam
    Poszukuję piosenki z radia rmffm z dnia 24.09.2012 pomiędzy godziną 20:30 a 20:40 tj. według rozkładówki radiowej pomiędzy Loka-Widziałem Ciebie, a Connells-74-75. Według radia nie figuruje tam nic, a jest tam 10 min przerwy(Loca tyle nie trwa, a reklam też nie było, po za tym ta piosenka której szukam była bezpośrednio przed Connells.) Piosenka ma klimat rockowy, raczej pesymistyczny niski głos wokalisty, nieco zachrypnięty, mocna gitara w refrenach, pasaże po akordach w zwrotkach, perkusja, bas wiadomo. Piosenka śpiewana po angielsku, w refrenie na moje ucho facet śpiewa na początku ,, Back of son'' lub ,,Back of sun''. Refren wygląda tak(oprócz back of sun słowa przykładowe),, Back of sun wait to come, if you pam pam pam pam pam pam, back of sun pam pam pam, pam pam, pam. Piosenka podjeżdża trochę zespołami typu Radiohead czy White Lies czy wolniejszymi kawałkami Foo Fighters, jednak nie jest to żaden z tych zespołów, głos wokalisty jest zupełnie inny. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje!
  • BŁAGAM WAS ! dziś na antenie radia zet o godzinie 12:20 leciała piosenka ... jest problem bo w odsluchane.eu nie ma żadnej takiej piosenki, która leciała w tym czasie. Pamiętam, że śpiewa ją chłopak i jest coś tam I ...(tu nie wiem właśnie co jest) know ... tak mi się wydaje ale pewna nie jestem
  • @Gość 25.09.12 o 11:42

    Soundgarden - Black Hole Sun (?)

    Pobieranie danych...


    pzdr
  • w got to dance tylko taniec występowała dzis para tańcząca chyba salse. Dziewczyna dłgie włosy z dziurami w rajstopach, tańczyli do super piosenki i chciałabym poznać jej tytuł. Jeśli ktoś oglądał i zna to będę wdzięczna za oświecenie:) Z góry dzięki
  • szukam piosenki która leciała w przerwie na RMF MAXXX między 17 a 17.30
  • hejka szukam pomocy. Wpadła mi w ucho piosenka. Nie pamiętam dokładnie słów . Początek śpiewa facet " I close my eyes....dalej nie wiem jest dość wolna a refren jest tylko szybka muzyką .
    Podziękował(a) (1)gruchacz1919
  • LesteroV jesteś wielki! dokładnie o ten utwór chodziło!

    Dzięki bardzo! Pozdrawiam:)
  • Witam
    słyszałem piosenkę w radiu nie wiem jaki, śpiewała ją dziewczyna po hiszpańsku, i chyba było coś z bajamos
  • szukam piosenki, która była grana dziś w radiu ( niestety nie wiem w jakim:( ) w godzinach 11:30-12 ;) na pewno nie było to radio zet, jedyne co pamiętam z tekstu to te słowa: "zagrajmy w otwarte karty, ty lubisz tą gre. jest to rap o miłości, tzn tak została skomentowana w radiu ;) zaraz po tej piosence było "przejście" w plener na jakiś koncert czy coś... więcej szczegółów nie pamiętam :( proszę o pomoc!
  • Szukam piosenki którą kiedyś usłyszałam w radiu. W refrenie leci tam : strobe for you sometimes a sometimes a feeler alone. Tak mi sie wydaje ze tak tam leci. Zespół to dze minejszynsz - tak usłyszałam tylko teraz nie wiem jak to się pisze, no i nie znam tytułu piosenki.
  • Ludzie ratunku pomocy:) Szukam wloskiej badz hiszpanskiej piosenki w ktorej słowa jakie sie powtarza i jakie zapamietałam z refrenu to corazon corazon:)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.