Szukam piosenki z radia.

2456789

Odpowiedzi

  • nie ma sprawy :)
  • Pomocy!
    Szukam piosenki, którą słyszałam w radio. Śpiewa ją chłopak, który ma bardzo podobny głos do tego z Plan B o ile to nie jest ich piosenka. Wiem że w tekście jest coś ala"Something good, what I need... some sky?" czy coś takiego.
  • Wczoraj późnym wiczorem/nocą w Radiu Traffic Wrocław puszczono piosenkę, którje niestety nie dano mi było wyszukać przez track id. zanotowałam tylko część refrenu bodajże:
    " długi czas szukałem cię.... uwierz taki wielki jest świat"... nie wiem czy w dobrej kolejności, ale śpiewa to jakiś facet. help? :)
  • Jest jakaś piosenka Muzykoterapii - albo kogoś podobnego, kogo znacie, gdzie <śpiewa kobieta> i tak harakterystycnie akcentuje słowo "świat" --> Takie "Świa a at"
    Sorry, że tak chaotycznie, ale nic więcej nie wiem :)
  • do gosc na kolana-piosenka w ktorej pies szczeka to duck sauce-big bad wolf
  • szukam pisenki spiewanej przez 2 facetow, jeden z nich gra na gitarze i to jest chyba jedyny instrument tam.. piosenke sie zaczyna jakos tak: say me i loove you,
    dosyc spokojna piosenka, o milosci
  • motyw fortepianu z piosenki która spiewał Bednarek na castingu, z jakjiej to piosenki? kojarzy ktos? prosze o pomoc.
    Pobieranie danych...
  • wiecie co to za nuta z początku ?:P
  • Szukam nuty...początku tego dzwonka...
    ..HELP... ;)
  • Szukam piosenki. Była hitem jakieś 2-3 lata temu.Jest to wolna piosenka. na poczatku słychac skrzypce. Poźniej następuje rap kobiety-młodej po angielsku. Wiem, że w tytule piosenki jest umieszczona godzina i określenie pory (pm,am czy o'clock). Pamiętam też że kobieta powtarza słowo : and I
  • Gość gość dziś o 22:16, jest to
    Pobieranie danych...
  • hahahahah iwoonaa <3..coś nas łączy <3 haha
  • nie wierze!!!! ....kocham shauneee!! ;D....wielkie wielkie dzięki! ;D
  • Szukam piosenki, piosenka jest nieco podobna do tych które śpiewa Linkin Park, nie znam żadnych słów, refren taki piszczący, możliwe że coś "I do know" było :p pilne :P
  • szukam piosenki oto słowa" why do i do by my love, why do i do when i thinking about you" coś takiego, prosze o pomoc
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.