Szukam piosenki

145791018

Odpowiedzi

  • Witam,
    szukam pewnej, trochę już starej, piosenki. Śpiewa w niej na zmianę kobieta i mężczyzna. (wydaje mi się, że facet momentami śpiewa po francusku). Słowa które udało mi się wychwycić to : "Rock baby the soul baby yeah.." To jest znana piosenka, czasami w radiu leci.
  • hej;) szukam piosenki, która zaczyna się słowami "it's a genius"/"this is the genius". Pierwszą frazę śpiewa kobieta a potem facet. z góry dziękuję ;)
  • Witam:) Poszukuje piosenki na melodie millenium day after day tylko ze nie po angielsku ale, melodia ta sama i refren (nananana). Proszę o pomoc:)
  • szukam piosenki jet ona zdaje się po francusku w refrenie słychać "un deux trois deux trois on di quanto muna" czy jakoś tak. Piosenka jest w linku(nagrałem ją dyktafonem i troche oczyściłem w audiacity, najlepiej ją słychać na słuchawkach ale trzeba troche ściszyć)

  • Czyżby to była
    Lolita - Joli Garcon? ;-)
  • tak to jest to :) dzięki
  • szukam piosenki techno bądź coś w tę deseń może remix gdzie babeczka śpiewa we wstawkach ?wish love? i powtarza ciągle, wydaję mi się że nuta stara :) tyle eh
  • Ciężko jakąś dopasować... mógłbyś/mogłabyś coś więcej na temat tej piosenki powiedzieć?;-)
  • szukam piosenki uslyszanej na kanale e4me tv, nie znam tytulu , alni wykonawcy , pamietam , ze spiewala tam taka ladna mloda murzynka z kreconymi wlosami , spiewala po francusku tak jakby un deux trois ... akcja dzieje sie w jakims ekskluzywnym domu przy basenie ... koles jak spiewa po niej to slychac jak mowi "...sexy..." na koniec ta dziewczyna zabiera mu kluczyki od auta , z bagaznika wyjmuje walizke i ucieka swoim ferrari - Prosze o POMOC i szybka odpowiedz .... jest to muzyka chyba dance lub cos w tym stylu


    z góry dzieki Mateusz
  • Witam poszukuje piosenki w którym tekst idzie dam dam da ri di di dam dam da ri di dam( te słowa śpiewa kobieta), leci także ooooeeoo oooo ee ooo ( te słowa śpiewa głos męski- a dokładnie kilka)

    Piosenka ( taka bardziej disco polo) sprzed 5-8 lat ( wtedy mniej więcej ostatni raz ją słyszałem) i szukam i szukam lecz nie moge znaleźć.

    Ps. I nie jest to piosenka freestailo ani słoń- syfilis
  • Szukam piosenki, z tekstem mniej więcej "you are not of my life...close to be with you...angel my star"

    Nie jest to "angel" Richiego :(
  • Stereophonic-you're my star

    może o to chodzi??? :face-devil-grin:
  • Szukam piosenki, koleś śpiewa na początku tyrytyty tyyy ty, później jest takie króciutkie przyśpieszenie i znowu tyrytyty ty ty. Jest to piosenka miłosna.
  • Szukajcie kochani, mam problemik. Znam tytuł oraz wykonawcę piosenki, która bardzo wpadła mi w ucho, jednak nie mogę jej nigdzie dostać. No nigdzie po prostu jej nie ma... szukałam już chyba na wszystkich portalach, może ktoś z Was ma na kompie? Jest to Amanaska - Falling Up, błagam pomocy, ta piosenka śni mi się po nocach! Tutaj jest link do odsłuchania, jednak nie można tej nuty stąd pobrać: [link:tunes4u.org]
    Pomocy!!! :face-sad::face-sad::face-sad:
  • Witam
    Ja mam taki problem ze slyszalem ostatnio w radiu piosenke ale nie moge sobie przypomniec tytulu. Ta piosenka jest znana i jest grana głównie na gitarze a w refrenie leci cos co zapamietalem jako "got me ona be with you" czy jakos tak. Bede wdzieczny za pomoc.

    Kyle.
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.