Szukam piosenki

13468918

Odpowiedzi

  • Siema mam problem szukam tytułu tej piosenki co leci w tym filmiku z YT
    Pobieranie danych...

    Proszę o szybka odpowiedz bądź tytuł przesłać na mój e-mail: [email protected]
    :face-angel:
  • Witam szukam 2 piosenek jedna to bodajże hiszpańska leci w refrecie cos tam la musik la musik a druga to what da f@&k szykalem znalazlem pare ale to nie to POMOCY!!!
  • Niestety to nie to a ta 2 juz sam znalazlem prosze o tą pierwsza
  • Witam .
    Szukam piosenki na którym teledysku wystepują dwoch facetow [ cos w stylu rock ] . Nie pamietam zbyt jak wygladaja ale jeden z nich byl blondynem . Slowa piosenki to pamietam cos takiego
    Kama lele kam kam ma lele You [ cos tam ] comon baybe.

    HELP !!
  • Witam szukam 2 piosenek jedna to bodajże hiszpańska leci w refrecie cos tam la musik la musik a druga to what da **** szykalem znalazlem pare ale to nie to POMOCY!!!

    sak noel - loca people original mix :)
  • ja szukam piosenki taka skoczna głos jak Craig David w końcówce refrenu leci coś w stylu "and turnin aroud"
  • witam. Szukam piosenki która leciała w najnowszym odcinku "Czary mary Goka" ( tvn style) podczas pokazu mody. Udało mi się wyłapać kilka słów : don't tell me.......... sorrow,,,,,,,,,, to your people. Może ktoś skojarzy.
  • a ja szukam piosenki która niedawno wyszła, wcześniej jej nie słyszałam. Śpiewa kobieta i jest taki energiczny refren, chyba z elementami w innym języku...jedyne co mi się udało wyłapać to "..........hear my voice........"
    POMOCY!!!!
  • siema....... szukam piosenki ktora leciala nie dawno na esce. . spiewa w niej kobieta a w refrenie jest takie cos:said it, said it, ... get it, get it now. get right and do it if you shine.,, and said it now. dzieki z gory. ...
  • Witam, czy ktoś tu jeszcze pomaga potrzebującym?
    Ostatnio jakoś jeszcze w tym tygodniu oglądałam sobie Vh1 European Greatest dance songs z nudów, gdyż nie tyle że nie oglądam takich programów, to nie oglądam telewizji. Ale ok, przejdźmy do rzeczy, spodobała mi się jedna piosenka i strasznie pragnę ją po raz kolejny usłyszeć, ale kojarze tylko melodie i teledysk, żadnych słów, dlatego też postaram się jakoś zobrazować klip do tej piosenki. Ona jest chyba jakoś z 2006 roku. Teledysk wyglada następująco jest w nim koleś i laska w krótkich włosach, koleś jest strasznie przystojny. Akcja dzieje się gdzieś w jakimś mrocznym miejscu, na ścianach widnieją graffiti. Jest tam transwestyta, striptizerka która tańczy, chyba jakby na takiej dziurze w kształcie kwadratu w ceglastej ścianie. (Gościu idzie przodem, laska tyłem?) Występują tam również gdzie nie gdzie tacy dirty ludzie, z irokezami na głowach, ubrani oczywiście na czarno. Kolor tego klipu przeważa ciemno, bardzo ciemno zielony, ale taki dziwny zielony. Pewnie nic wam ten opis nie powie, ale jednak licze na pomoc, gdyż ta piosenka bardzo mnie męczy i szukam jej od dwóch dni :D Oczywiście bez żadnych rezultatów. Aha jeszcze coś tej zabójczo przystojny koleś śpiewał tam tylko jako gość, nie należał do zaspołu, i myślę że wabił się Bob, ale nie jestem pewna i nie chce nikogo wytrącać z tropu, jeżeli na pewien pomysł wpadnie, chociaż wątpię.
    Kto mi pomoże to jest geniuszem, albo więcej arcygeniuszem :)
    Pozdrawiam wszystkich i licze na pomoc.
    Z góry serdeczne dzięki!
  • szukam piosenki w której leci ''bardzo kocham cie cie dziewczyno'' dodam ze nie jest to akcent kocham cie dziewczyno z góry dzięki za odp
  • witam, poszukuje remixu 'we no speak americano' - w tej piosence jest jedynie podkład z tej piosenki a słowa są inne, mówi wam to coś? ;D
  • TalarTalar Użytkownik
    Pobieranie danych...

    Pobieranie danych...

    może któryś z tych?
  • właśnie nie.. znalazłam wczoraj bardzo podobną
    Pobieranie danych...
    :) ale to jeszcze nie to..
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.