Szukam piosenki

1235718

Odpowiedzi

  • Szukam piosenki z lat 90 w którym na wideoklipie byl kosmonauta który był na księżycu i widział tak jakby swoją rodzine , a pod koniec statek wraca na ziemię bez niego . Taka spokojna nuta....
  • Matko, ile anonimów, tak trudno konto założyc?
  • Witam czy zna ktoś tytuł piosenki którą śpiewa pod koniec filmiku jeden z jurorów x factor ?

    Pobieranie danych...
  • Szukam piosenki z lat 90 w którym na wideoklipie byl kosmonauta który był na księżycu i widział tak jakby swoją rodzine , a pod koniec statek wraca na ziemię bez niego . Taka spokojna nuta....:face-sad:
  • zna ktoś może tytuł tej piosenki bardzo mi zależy z góry thx :D

    Natalia ^^
  • Witajcie. ja tez szukam piosenkki. Jest to stara, zagraniczka piosenka. Spiwa ja wokalistka o slicznym głosie po angielsku. Znam tylko ostatnie słowa jednego z wersów "Take no more". Prosze o pomoc.
  • Pobieranie danych...


    Zna ktoś tytuł, bardzo ładnie bym prosiła.. :)
  • Hej :) zna ktoś może tytuł piosenki żydowskiej, śpiewanej przez młody słodki glos, w piosence jest charakterystyczne , laj laj laj laj, . Nutka wolna. Byłabym bardzo wdzięczna jakby ktoś udzielil pomocy
  • witam , jakieś 20 lat temu był taki remix , jakieś chyba angielskie teksty piosenek a w międzyczasie tekst :Warszawa , świecie słońce i pada deszcz, moze ktoś zna tytuł, pozdrawiam
  • Witam. Zna ktoś tytuł tej pierwszej nutki?
    Pobieranie danych...
    Prawdopodobnie wykonawca X-ray dog.
  • witam
    szukam techniawki lata to 2003-2005 cos takiego i słowa lecą didili amazaza didili amazaza didili amazaza didili bum potem jest taka fajna przygrywka i muzyka dalej leci wpisuje na googlach ale nie moge znalesc jej nazwy pomocy!!
  • Witam. Szukam piosenki dla rodziców, w tekście jest coś typu"mamo moja mamo, swą miłość dałaś mi, na głowie biały welon..." i tak coś dalej, nie mogę tego nigdzie znaleźć:face-sad:
  • Hej! Szukam piosenki gdzie śpiewa czarnoskóra kobieta, teledysk jest chyba kręcony na jakimś złomowisku. Pomóżcie!
  • Hej! Szukam piosenki gdzie śpiewa czarnoskóra kobieta, teledysk jest chyba kręcony na jakimś złomowisku. Pomóżcie!

    Pobieranie danych...

    Afrojack feat Eva Simons - Take Over Control
    Może to o to chodziło :D
  • witam
    szukam techniawki lata to 2003-2005 cos takiego i słowa lecą didili amazaza didili amazaza didili amazaza didili bum potem jest taka fajna przygrywka i muzyka dalej leci wpisuje na googlach ale nie moge znalesc jej nazwy pomocy!!
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.