Szukam piosenki

1121314151618»

Odpowiedzi

  • @norania0
    Napisz do mnie na gg 6600555 bo wiem czego szukasz..:)
  • poszukuję nuty ...hip-hop polski ...tekst jest o patologii tam są podajrze takie słowa ,,dziecko codziennie do innego mówi tato " refren śpiewa chór małych dzieci po angielski ...we're cos tam cos tam .... no nie pamiętam ....pomóżnie co to za nuta ?
  • do Janowskiego musicie uderzyć tylko podrzucicie mu jedna nutke i już macie tytuły:)
  • Witam, poszukuję piosenki. Jednak że nie pamiętam ani tytułu ani wykonawcy. Piosenka pochodzi z okresu 1991-2000 i być może nie była znana w Polsce. Pamiętam tylko teledysk i melodię.
    Teledysk:
    Piosenka w klimatach rap. Śpiewa ją 2 m@&%#nów i 1 biała kobieta. Kobieta siedzi na księżycu i śpiewa refren w iście operowym stylu. A faceci są na ziemi w obserwatorium Nasa i rapują.
    Melodia:
    Pavane (Fauré)


    Też tego szukam tam coś nucą moja nasha ? w takim irańskim stylu czy gruzińskim i padają słowa how ist the man ? proszę o pomoc
  • teledysk leciał na vivie czesto w latach 90-1999
  • Pobieranie danych...
  • Hej szukam francuskiego rapu. (Prawodpodobnie :P )
    Jedyne co pamiętam to, że w refrenie wykonawcy stoją bodajże na zamku i wykorzystana jest do refrenu znana piosenka francuska (chyba śpiewana przez kobietę). Prawdopodobnie z przełomu lat '90 i 2000.
  • @Gość Pheris
    Manau - La tribu de Dana ?

    Pobieranie danych...
  • Tak!
    Dzięki bardzo!!! :D
    Ah mój mózg jest znowu wolny! :D
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.