Muzyka Z ZUMBA Fitness Center

1112113115117118124

Odpowiedzi

  • Pobieranie danych...

    Czy ktoś może zna tytuł i wykonawcę?
  • Hej, szukam piosenki, która raczej w tym remixie który słyszałam nie nadaje się na zumbę ale raczej na aerobic. Śpiewa kobieta, po hiszpańsku, refren/zwrotka praktycznie się powtarza, coś tam la culpa chyba było ale nie mogę skojarzyć. Elektroniczne wstawki co jakiś czas. Cokolwiek przyjdzie wam do głowy - bede wdzięczna bo melodia nie może mnie zostawić :P
  • Witam moją piosenkę, śpiewa dwóch facetów na przemian,jeden ma niski głos, drugi taki śmieszny jakby taki skrzeczacy. Są takie dwa lub trzy momenty w tej piosence kiedy muzyka milknie i ten facet z tym smiesznym głosem gada wtedy.Piosenka jest ogólnie szybka, i w refrenie jets takie cos quanta nemi donsu cos takiego i on śpiewa tak śmiesznie cos jak ubijobi(czy umijomi łahaha) a chórek mu odkrzykuje uhaha uhaha dwa razy. Pomóżcie bo już przeryłam wszystko i nic :(
  • Szukam piosenki ze słowami "... suve suve ... move it move it... just move it". Ktoś coś kojarzy?
  • Witam, szukam piosenki, w której pojawiają się mniej więcej takie słowa : "come on come on ... everybody".
  • Szukam piosenki, która rozpoczyna się połączeniem telefonicznym. Mężczyzna dzwoni do kobiety, ona odbiera i chyba mówi "Halo?" A on Zaczyna śpiewać "Hola... itd". Utwór jest śpiewany po hiszpańsku.
    piosenka kończy się przerwaniem połączenia. Może ktoś coś gdzieś? :)
  • Szukam tego utworu, wykonawca, autor, tytuł. proszę pomóżcie. dzięki
    Pobieranie danych...
  • przygotowalem dla was w dokumentach google linki do wszystkich piosenek z ostatnich 20 stron tematu

    [link:tnij.at]
    prosze
  • soffissoffi Użytkownik
    edytowano 24.03.15 o 14:06

    Do Anetka
    Pobieranie danych...

    Zmieniony przez soffi
    Podziękował(a) (1)Anetka0024
  • soffissoffi Użytkownik
    Czy ktos kojarzy tytuł lub wykonawcę? Pomóżcie.
    Pobieranie danych...
  • soffissoffi Użytkownik
    Juz sobie znalazłam
  • Hej, szukam piosenki z zumby, zaczyna się od: łi gata zumba e zumba forte giera rumba zumba e zumba forte tu e rumba buena (ela?), póżniej pojawiają się jeszcze słowa lento i bajlando a jak dochodzi do refrenu to jest: zumba jeje lajke zumba jeje lajke zumb zumb zumb zumb potem jest komputerowy głos i taki techno bit. Może ktoś zna?
  • była taka piosenka niby hinduska i spiewali "clap your hands and move your body, put your hands up, shake your body" a potem "alle alle alle alle..." nie mogę jej znaleźć :/
  • Pobieranie danych...
    znalazłam w 10 sekund :)
  • witam, szukam tytułu piosenek z 0:30 min i 9:00 z tego filmu
    Pobieranie danych...
    z góry dzięki :)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.