Muzyka Z ZUMBA Fitness Center

1110111113115116124

Odpowiedzi

  • ClawCClaw Użytkownik
    @MZ
    Dziękuję, właśnie o tę piosenkę mi chodziło ;)
  • Szukam piosenki z zumby, wykonuje ją mężczyzna, afrykańskie rytmy, słychać grę na bębnach oraz gwizdki:P piosenka bardzo szybka, w refrenie ciągle powtarza się ,,eeeeeeee":) na słowa piosenkarza odpowiada jakby tłum ludzi:) proszę o podpowiedzi:))
  • Sola7SSola7 Użytkownik
    Hej, szukam piosenki z zumby, facet śpiewa "bonzo dziki bonzo" coś takiego.Prosze pomóżcie znaleźć tą piosenke.
  • Hej, zna ktoś piosenke z zumby, w teście jest coś tam "bonzo miki bonzo" ??
  • szukam piosenki, ktora ma spokojne zwrotki, z ktorych zapamietalam tekst " cza cza" a refreny sa bardzo szybkie i powtarza sie " marija". Uklad jest prawie w calosci na uda i posladki, szczegolnie refreny. Ktos kojarzy ? :)
  • A kojarzy ktoś taką piosenkę : "ciała ciała krama krama krama krakrakrakrakrama" chyba :P
  • ClawCClaw Użytkownik
    Poszukuję tych 3 piosenek w załącznikach i jeszcze jedną, gdzie facet śpiewa: eee mama mueva i pojawiają się też dalej słowa que pasa, w refrenie jest melodia taka trochę techno jakby.
    Z góry dziękuję za pomoc :)
    Nagranie000.mp3
    Nagranie001.mp3
    Nagranie003.mp3
  • @Claw
    2 piosenka:
    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)Claw
  • @Claw

    001 - Guaco Escultura - Djate llevar
    003 - David Calzado - La Casa (feat. Marvin Freddy & Kayanco)



    Podziękował(a) (1)Claw
  • ClawCClaw Użytkownik
    @Iwona1988, @Kubek871
    Dziękuję ślicznie, to właśnie o te piosenki mi chodziło :D Jesteście meega! ;)
  • hej :) Szukam dwóch piosenek z zumby:
    1. Tej samej o której wspomniała Claw -> " eee mama mueva i pojawiają się też dalej słowa que pasa" wyłapałam też, że na poczatku facet mówi "tuni" albo "raga tuni". Są też słowa Miami, St Tropez
    2. Zaczyna śpiewać kobieta "ooo..cry.."(tak wiem, niewiele) Potem po angielsku śpiewa mężczyzna -> you're sexy girl, so sexy i powtarza się to co jakiś czas. Jest też motyw na saksofonie(?)
  • ClawCClaw Użytkownik
    @Leeloo
    Ta druga piosenka to będzie to:
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xGiBiHocSZM

    Pierwszej jeszcze nie znalazłam ;)
  • @Claw
    Tak, to ta :) Dzięki bardzo
  • Hej, kojarzycie może piosenkę:3 lub 4 razy coś jak "anabele" w szybkim tempie, a potem "sensual", już wolniej? Szukam i znaleźć nie mogę :(
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.