Szukam piosenki z zajęć Zumby

1959698100101200

Odpowiedzi

  • z tym no no no no tylko to mi sie kojarzy
    Pobieranie danych...
  • Idz tam gdzie tanczylas zumbe czy slyszalas niech ci powiedza co to za nuta jak puszczaja na zajeciach
  • Pomoże mi ktoś? mamy nowy układ i szukam piosenki. Zaczynamy tańczyć balet a później tak szybko szybko ;) ktoś, coś?
  • Ratujcie! Co to za piosenka od mniej więcej od 01:02???
    Pobieranie danych...
  • Szukam piosenek zumba: pierwsze refrenie ma coś co dla mnie brzmi jak "pony pony pony", a drugą potrafię tylko zanucić niestety :( ale w tekście ma na pewno sol i w refrenie coś co brzmi jak la powao la powao
  • niewiele mam informacji na temat tej piosenki,jest bardzo szybka,wręcz nienaturalnie. na przemian jest tun tun(dwa uderzenia)coś śpiewają,tun tun -znów spiewaja i tak 4 razy a potem tylko spiewają. Wiem że to niewiele ale może ktoś skojarzy,na te uderzenia podskakujemy
  • ClawCClaw Użytkownik
    @Karolina
    Czy ta druga piosenka to może to?

    Pobieranie danych...
  • Niestety nie :( Przekopałam cały internet, wszystkie piosenki proponowane na zumbę i nie znalazłam tych dwóch piosenek :(
  • czy znacie moze piosenke, taką wesołą, gdzie zazwyczaj tańczy się kręcąć wkółko biodrami i wystawia po kolei ręce (prawa, lewa, jedna do góry, jedna na bok itp.) a potem jest taki inny fragment w piosence i krok nazywany pingwinkiem czyli obrót na stzywnych nogach?
  • Witam, jak poprawnie brzmi tytuł tej piosenki? Szukam filmiku z wersja oryginalna piosenki , płytową - bez choreografii...
    Pobieranie danych...
  • @GOŚĆ: Yassou Ellada - Greek Belly Dance Batucada
  • Hej dziewczyny podaję dwa tytuły piosenek które znalazłam i które bardzo chciałam :) może ktoś również zechce. pozdrawiam zdrowych spokojnych pełnych zumby świąt :)

    Sir Lewis - Shaki Riddim(Reggaeton Remix)
    Arcangel Ft Zion & Lennox, RKM & Ken-Y & Lobo - Diosa De Los Corazones (By L-Vin)
  • halo halo :) szukam piosenki z zajęć ale pamiętam jedynie : i jai jai jai jo i to się powtarza . ktoś może to kojarzy ?
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.