Szukam piosenki z zajęć Zumby

12467200

Odpowiedzi

  • Zna ktoś może tytuł?? Proszę o odpowiedź:)
    Pobieranie danych...
  • zumba he zumba ha wpisz w youtube i masz
  • poszukuję piosenki, która ma w refrenie Danca Kudur i od razu chciałabym zaznaczyć, że nie chodzi mi o piosenkę "Don Omar - Danza Kuduro ft. Lucenzo!" Będe wdzięczna za pomoc:)
  • to sie nazywa zumba he zumba ha
    a pozatym no to ja prowadze zumbe i bardzo poecam piosenke hella decale,daddy yake-lovumba oraz daddy yake-rompe:) super a jeśli chodzi o polskie piosenkii to bardzo polecam piosenkę boska:) jest szybka i fajnna:) polecam i pozdrawiam:)
    Instructor Zumby-Kinga:)
  • napewno chodzi o piosenkę zumba en kuduro:) też bardzo fajne:)
  • Szukam piosenki w której w refrenie powtarza się słowo MOTORA czy jakoś tak
  • Witam! Poszukuję piosenki z zajęć zumby, którą zawsze zaczynamy zajęcia. Na poczatku jest bardzo wolna i śpiewa ją mężczyzna, cos jakby 'la musica sera' albo 'la musica quera'. Potem staje się ona bardzo szybka i śpiewa kobieta, cos jakby w pewnym momencie śpiewa'que samba' czy 'le samba'u. Mam nadzieję, że ktos z Was zna tę piosenkę :-) Z góry dziękuję za pomoc!
  • Pobieranie danych...
    wiecie kto to spiewa?
  • do ania: Opie-B- In the Search
  • dzięki:) a wiecie jaka jest taka szybka piosenka ze słowami bella mo, bella mu, bella muto, później jest bum bum.
  • hej,
    a my na zumbie mamy atak na brzuch i ostatnio cwiczymy do utworu, ktory jest bardzo szybki i ma tekst w stylu: kulukuluku kulukuluku kulukuluku na na na.. albo kurukuruku kurukuruku.. bardziej mi hindusko brzmi niż latynosko, ale kto wie? może kojarzycie?

    a przy okazji, ktoś tu kiedyś szukał piosenki z Shake - my tanczymy do:
    Pobieranie danych...
  • Dziewczyny pomocy! Na ostatnich zajęciach zumby juz pod koniec ćwiczyłyśmy do wolnej piosenki. Były tam słowa: yo te quiero he ye ye(albo no te quiero- nie jestem pewna).
  • Hella Decalle
  • Pomocy! Słowa lecą mniej więcej tak ....comito bailar zumba playa he zu zu zumba ge zumba. Kojazy ktoś?
  • a znacie piosenkę wolną ze słowami it so shinee, true. Dzieci tam śpiewają refren.
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.