Szukam piosenki z zajęć Zumby

1163164166168169200

Odpowiedzi

  • Kamka - co do drugiej propozycji, czy jest to moze:
    Pobieranie danych...
  • Szukam piosenki. w refrenie ma 3 razy "put your hands up" z naciskiem na up. Śpiewa kobieta i przed tym "hands" śpiewa coś w stylu ri ti ti tim tim titi tum O.o Ktoś? Coś? :D
  • Mademyday- to nie ta ale już sobie znalazłam:
    Pobieranie danych...
    :)
  • Hej szukam piosenki z zumby coś takiego zapamiętalam zumba halelele zumba halelele ojoj. Ktoś kojarzy
  • Poszukuję piosenek ze słowami:
    1. bala contigo me cora son
    2 boom boom cora son , mama sita mama sita.......i tyle pamiętam
  • do kasiex:
    ta 1 to moze to:
    Pobieranie danych...


    a 2 moze:
    Pobieranie danych...
  • marcia3306 ogromne dzięki za pomoc tak tak tak tego szukałam ;))))
  • Witam. Poszukuję piosenki ze słowami "i love the way she moves... i hot the way she smiles".
  • Podziękował(a) (1)Iwona1988
  • Cześć. Poszukuje piosenki z zajęć. Podobno była też Na RWM 2015. Piosenka jest szybka. Na początku koleś śpiewa coś w stylu "boom to the beat dance" albo "boom to the dj..." x2 póżniej jeszcze jakąś krótką kwestię i zaczyna(zaczynają??) śpiewać dziewczyna/ny.
    Z góry dziękuję za pomoc.
  • szukam piosenki, w ktorej meskim glosem spiewane sa slowa "QUEK" (czyt. klek), powtarzane w refrenie najpierw wolno pozniej szybko... bede wdzieczna!!!
  • Czy ktoś kojaży piosenkę w refrenie której jest śpiewane słowo zuuuuuuumba, jest takie rozciągniętę i drżące- jeśli tak to można określić.
  • "szukam piosenki, w ktorej meskim glosem spiewane sa slowa "QUEK" (czyt. klek), powtarzane w refrenie najpierw wolno pozniej szybko... bede wdzieczna!!!"
    tak się wsłuchałam na ostatnich zajęciach w tę piosenkę i tam może też być "tłek" nie "kłek"... :)
  • EwelaaaaEEwelaaaa Użytkownik
    edytowano 14.07.15 o 16:15
    Witam. Szukam tytułu i wykonawcy poniższej piosenki. Z góry dziękuję za pomoc :)

    Edit: Znalazłam!! Jakby ktoś szukał :
    Pobieranie danych...
    Zmieniony przez Ewelaaaa
  • Szukam piosenki z zumby, dosyć spokojnej, z której kojarzę mniej więcej takie słowa "enamorado de ti ... crazy, cada manana ... mi baby".
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.