Szukam piosenki z zajęć Zumby

1155156158160161200

Odpowiedzi

  • @Iwona1988 niestety też nie, ale dzieki za proby :)
  • @papcia to nie to, tamto jest takie szybkie :/
  • xenomixxenomi Użytkownik
    edytowano 23.04.15 o 22:31
    Witajcie i pomóżcie odnaleźć piosenki z tych nagrań! :)
    V0001 (mp3cut.net).mp3
    V0002- Kopia (mp3cut.net).mp3
    V0003 (mp3cut.net).mp3
    V0004 (mp3cut.net).mp3
    Zmieniony przez xenomi
  • 01 - Liana Veda - Ta' Pegao (feat. Macero y Jag)
    03 - Clea & Kim - Balkan Bachata
    04 - QQ - One Drop (feat. Venomus)
    Podziękował(a) (1)xenomi
  • Szukam piosenki którą rozpoczynał krzyk małego dziecka "estra estra"
    a kończyła wypowiedź jakiegoś mężczyzny "bendito cza"

    :D
  • xenomi

    02 - Fuse ODG ft. Angel - TINA

    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)xenomi
  • Poszukuję piosenki z Zumby, która zaczynała się od radosnej, szybszej gry na trąbce (lub innym instrumencie dętym), a później była zwrotka brzmiąca coś w stylu "bałi bałi bałi pa, i esta (...) czika", a następnie "ooo, katajee", a w refrenie znów ta trąbka (czy coś tam).
    Kojarzy ktoś? Proszę, bo ciągle chodzi mi po głowie :D
  • Szukam piosenki, raczej szybkiej, pamiętam niestety tylko fragmenty :( jest coś w stylu para pa pam, dwa klaśnięcia w tle i tak parę razy i jeszcze mele mele mele mele(albo kilka innych podobnych slów bardzo szybko wymówionych) oj oj oj też parę razy? Śpiewa mężczyzna, ale na początku jest żeńskim głosem coś w stylu ai papi (ale nie jestem pewna bo dawno tego nie słyszałam)
  • @ladrones mi się skojarzyło to:
    Pobieranie danych...
  • Witam, szukam piosenki w rytmie latino/salsa. W refrenie skaczemy i krzyczymy "hey, hey, hey". Słychać też bębny i najpierw krzyczymy "pojedyncze" hey. Szukam bezskutecznie... :(
  • Hej, mamy na zumbie piosenkę w takim afrykańskim klimacie, zaczyna się jak piosenka w Królu Lwie: Nants'ngonyama bakithi baba,Sithi hu ngonyama...
    Wiem, że opis jest kiepski, ale może ktoś coś kojarzy...
  • Heja! wiele razy skorzystałam z tego zumbowego zbioru utworów, a teraz sama proszę o pomoc, bo mojego przeboju nie znalazłam. leci jakoś tak: "el tor la playa common che vaia" Kojarzycie?
  • Zaszukana
    Pobieranie danych...
  • Jak moge dodać piosenkę która mam nagrana na telefonie z zumby, a nie znam tytułu.
  • poszukuje tej piosenki zna ktos moze?
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.