Szukam piosenki z zajęć Zumby

1144145147149150200

Odpowiedzi

  • MZ wiem chyba o co CI chodzi... tam takie motywy reggae się tez przewijają?
  • niestety nie mam tego, sama szukam...
  • hej, szukam piosenki, która rozpoczyna się od słów "fuego" a później w refrenie często powtarza się "sos", to dość szybka piosenka. Będę bardzo wdzięczna za pomoc :-)
  • Kojarzy ktoś tytuł piosenki do słów "quattro quattro quattro"? Te słowa bardzo często pojawiają się w tej piosence, bardzo energiczna, w pewnym momencie jest nagle zwolnienie rytmu i takie uderzenia, a następnie znów energetycznie. Szukam już z miesiąc i nie mogę znaleźć :( ktoś kojarzy ze swojej zumby?
  • Ja ponawiam moją piosenkę, śpiewa ja dwóch facetów na przemian,jeden ma niski głos, drugi taki śmieszny jakby taki skrzeczacy. Są takie dwa lub trzy momenty w tej piosence kiedy muzyka milknie i ten facet z tym smiesznym głosem gada wtedy.Piosenka jest ogólnie szybka, i w refrenie jets takie cos quanta nemi donsu cos takiego i on śpiewa tak śmiesznie cos jak ubijobi a chórek mu odkrzykuje uhaha uhaha.Mam nagrana ta piosenkę z zajęć ale słaba jakość jest a poza tym nie wiem jakj a tu wrzucić.
  • @Gość

    Może to ta?

    Pobieranie danych...
  • Kojarzycie może piosenkę w której refrenie przewijają się słowa "Pimpo pimpo"? Szukam jej od jakiegoś czasu, niestety bez rezzultatu :(
  • Pytasz czy to moja piosenka?To też tańczymy na zumbie ale nie jest to piosenka której ja szukam :(
  • karola12 moze to ta ?:)
    Pobieranie danych...
  • Poszukuję z dzisiejszej zumby. Piosenka utrzyma nie co w klimacie bollywood moim zdaniem, śpiewa dziewczyna po angielsku, wolna zwrotka szybszy refren jedyne słowa, które wyłapałam to w zwrotce: so give me your hand... a w refrenie I coś tam coś tam my love... strasznie fajny numer!
  • Mahan Moin - Azizami!
    Pobieranie danych...
  • czesc,
    Szukam piosenki której refren to : a jajaj , a jajaj...
    Zaczyna się od czegoś w stylu: in se quero pa chi, in se quero para ja
    Jak tutaj można wrzucić plik z nagrniem?
  • tak mozna wrzucic plik
  • @Gość

    Tak. To ta piosenka. Bardzo dziękuję.
  • Co to za piosenka?
    Głos 006.mp3
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.