Szukam piosenki z zajęć Zumby

1133134136138139200

Odpowiedzi

  • Jaki tytuł mam piosenka, która leci mniej więcej od 3:24?? :)
    Pobieranie danych...
  • @raggi
    KMC "Everybody jump"
  • Karolek dziekuje to ta piosenka :)
  • Do raggi: Jamtech Foundation & KMC - Everybody Jump
  • Czesć, poszukuję dwóch piosenek z zumby:
    - pierwsza: na zakończenie, powolna, najpierw chyba ktoś coś mówi, potem w refrenie wyraźne gloria
    - druga: pamietam że skoczna, a w refrenie było coś oooooa (...) dieci, ah dieci dieci(...) wiem że nie dużo to mówi ale może ktoś coś
  • Szukam piosenki!
    Jest bardzo szybka i w układzie szczególną uwagę zwraca się na pośladki.
    leci ona jakoś tak : bagada bagada bagada eeee poka See poka See poka pokpoka poka See
    jak ktoś wie to będę wdziekczna
  • hej zna ktoś jakaś hiszpańsko-arabska bądź turecka trudno mi stwierdzić ale jest to szybka piosenka do tańca, tańczymy do niej salsę :) strasznie wpadła mi w ucho a nie moge jej znaleźć ;/
  • Dziewczyny szukam piosenki na rozciaganiu leciala. taka jakby hinduska bardzo rytmiczna spiewa facet a pozniej wchodzą takie jakies dzwonki.
    Pomóżcie!
  • Witam,
    bardzo mi zależy na znalezieniu piosenki - klimat indyjski/arabski, dosyć spokojna. Powtarza się fraza w stylu "male dziani" Potrafi mi ktoś pomóc? :)
  • Dziękuję za pomoc! :D
  • Aga a może to Azizami było, bo to często teraz w radiu leci ;)
  • raggi - to nie Azizami, ale dziękuję :)
    Udało mi się znaleźć moją piosenkę :D Wstawiam ją, może się komuś też spodoba :)
    Pobieranie danych...
  • Z poprzednią piosenką mi się udało :D Ale mam jeszcze jedną do znalezienia - może mi ktoś pomóc? Piosenka szybka, po angielsku, powtarza się coś w stylu "din digi din digi din" ;)
  • A ktoś kojarzy piosenkę, jest bardzo szybka i w refrenie leci:
    o lala vela la vela la vela...... SENSUAL.... o lala vela la vela la vela....
    coś tam jeszcze (po drodze takie śmieszne dźwięki jakby strzały)... dalej muzyczka i facet krzyczy MAMBO! :)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.