Szukam piosenki z zajęć Zumby

1127128130132133200

Odpowiedzi

  • zumbomaniaczka, może chodzi o BATA BATA 2 ? Poszukaj na YT :)
  • szukam piosenki ja facet na poczatku tak jak by wciągało kasetę i chyba jest taki tekst play play play in on , chyba jest jeszcze lets go go go go POMOCY !!!!!!!!!!!
  • Emka, właśnie o tę piosenkę mi chodziło:)) dzięki wielkie
  • powrócę jeszcze do pytania o piosenkę, w której jak opisałam wczesniej wymachuje się rękami: prawy dolny bok, lewy dolny bok, gora środek, dół środek i się przyspiesza. i nie wiem czy dobrze kojarze ale w piosence jest jakis tekst:una pie... i dalej czarna dziura.
  • Czy ktoś zna tytuł piosenki z 6 min 10 sek ?????
    Pobieranie danych...
  • @lucy to chyba to co chciałaś? ;)
    Pobieranie danych...
  • ponawiam pytanie.
    zaczyna się od coś tam coś tam (podobnie brzmi jak słowo freaky) i jest pom albo pow...
    jest szybki początek, potem piosenka zwalnia... momentami słychać ella ella... i na końcu jest dźwięk mew chyba?
  • Oj tak!!!!!!!!!!!!!!! Niezmiernie dziękuje gbirds87 !!!!!!
  • hej! szukam takiej piosenki w której jest słowo "crazy" potem jest taki szybko śpiewany fragment coś w stylu "budiga budiga budiga budiga o e-o, budiga budiga budiga budiga e e-e" i jeszcze coś jakby "you got it, boom boom boom got it" śpiewa dziewczyna. czy komuś to mówi cokolwiek?:D
  • Hej! poszukuję piosenki z zumby, w refrenie występuje słowo boliba boliba.... (jakoś tak) jest zawsze na rozgrzewce, śpiewa facet. Proszę o pomoc. ;)
  • udało mi się znaleźć piosenkę, w której się wymachuje rękami (jak to wcześniej opisywałam.Jakby ktoś chciał to tu jest link:
    Pobieranie danych...
  • Hej. Poszukuję piosenki, która ma w refrenie coś w stylu "zumba aaaeeeae, zumba aeee" :P dosyć spokojna, śpiewa facet. Dodam, że nie jest to "zumba he, zumba ha" :) Ma ktoś jakieś propozycje? :)
  • Już jakieś pół roku chodzi za mną piosenka z Zumby, puszczają ją także w Cuba Libre w Poznaniu (jeżeli ktoś z PO)... Jedyne co pamiętam to: "adie adio" (adieu adios?) i śpiewa to facet... BŁAGAM O POMOC!!!
  • Hej :) A kojarzycie może nową piosenkę chyba od Pitbulla? Tekst mniej więcej leci "ole ole" czy "ale ale". Nie chodzi o piosenkę na mundial a nie mogę tej piosenki, którą chce nie mogę znaleźć.Za jakiekolwiek pomysły dziękuję :)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.