Szukam piosenki z zajęć Zumby

1120121123125126200

Odpowiedzi

  • jakie piosenki znacie na koniec zajec zumby ?
  • MIKA MENDES - MÁGICO

    Pobieranie danych...
  • @Iwona1988 pierwsza się zgadza, druga niestety nie :c ale i tak. Dzięki wielkie!! :))
  • Hej :) szukam piosenki, to chyba jest cumbia, taka raczej z tych tradycyjnych. Jest w niej taka fajna wstawka, która jest coraz szybsza do końca piosenki. My mieliśmy ruchy raczej rękami, na boki i do góry po czym kroki w bok a potem bieganie w miejscu i od nowa. Same instrumenty w tej wstawce, jakieś bębenki i takie tudum tudum, na koniec coraz szybciej i znowu to samo:) Komuś się cokolwiek kojarzy? Ja zapamiętałam tylko tę wstawkę, więc trudno cokolwiek opisać jak nie mam słów:(
  • Może Dale Fuego :)

    Pobieranie danych...
  • Hej, szukam piosenki, która zaczyna się tak, jakby to siebie dziewczyny krzyczały yeee yooo, a potem w środku jest jakoś heyo e pappa i tu tu tu tu tu. Słów nie byłam w stanie zrozumieć żadnych^^'
  • hej :) szukam piosenki z zumby wolnej.. jedyne co pamiętam to słowa "only you", które co chwilkę się w niej pojawiają i śpiewa ją kobieta.. pomóżcie proszę :)
  • Hej, szukam piosenki, która często u mnie jest na rozgrzewkę, jest szybka i na początku facet śpiewa: Are You Ready? potem coś tam everybody i dalej coś, a potem jest ciągle w refrenie: zumba (potem szybko coś śpiewa nawet nie wiem w jakim języku dokładnie), potem znów zumba (i znów coś innego szybko) i znów zumba i tak chyba 4-5 razy w refrenie. Proszę o pomoc ;)
  • hej :) szukam piosenki takiej trochę hip hopowej gość trochę tak wyje jakby miał się skończyć, a w refrenie jest coś believe... so tight. WIem że to nie za dużo ale może komuś wpadnie do głowy? Proszę pomóżcie :)
  • a ja szukam piosenki gdzie tekst jest chyba po hiszpańsku, ale są takie wstawki: "cry cry baby baby cry" albo coś podobnego :)
  • Pobieranie danych...
    może to ?
  • to niestety nie to, tamta piosenka jest dużo szybsza i na pewno jest "cry cry"
  • szukam piosenki z zajęć zumby..piosenka z tych wolniejszych(chociaż rozkręca się troszkę jednak bez przesady) głównie sama melodia leci ale od czasu do czasu babka śpiewa ajjajajj ajjajajj po chwili jest zmiana rytmu i sa rytmy ala argentyńskie i słychać jakby klaskanie po czym znowu powrót do wolniejszych rytmów...
  • mam!!!!! znalazłam
    to ta jakby ktoś szukał
    Pobieranie danych...
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.