Szukam piosenki, nie znam tytułu ani wykonawcy.

1798081828385»

Odpowiedzi

  • Hej, to juz ponad miesiac :> udalo mi sie zdobyc nagranie
    [link:mediafire.com]
    przepraszam za jakosc
  • zuzzizuzzi Użytkownik
    @Gość Kings Of Leon - Sex on Fire
  • zuzzi dziekuje :]
  • Witajcie ! Szukam piosenki(możliwe że to trap) w której czarnoskóry gościu nawija chyba w duecie z jakąś dziewczyną, taka chillowa nuta - jedyne co z tekstu zapamiętałem i to jeszcze przez pijacką mgłę to "Gin gin gin ti da anything thing thing ow ow ow" gdzie - ow ow ow było wymawiane z takim echem. Dzięki za pomoc :D
  • kostek888888kkostek888888 Użytkownik
    edytowano 14.10.15 o 21:13

    Szukam piosenki z filmiku od 3 minuty

    Pobieranie danych...
    załączam również jej wycinek w mp3 niestety nikt nie jest w stanie jej znaleźć może wy pomożecie :) sam przeszukałem wszystkie portale oczywiście zaprzęgając do pracy też soundhound i shazam niestety bez powodzenia. Może to coś Armin'a Van Buuren'a? Szukałem w jego piosenkach i mixach już trochę ale też bez powodzenia

    IBIZA BEZ KITU! - OFICJALNE AFTERMOVIE - YouTube [720p] 03_00_00-~1.mp3
    Zmieniony przez kostek888888
  • RedzikRedzik Użytkownik

    Witam. desperatycznie i bez powodzenia niestety przeszukuję dysk, któryś już raz w poszukiwaniu pewnego kawałka z HH o tytule bodaj "Dziękuj". było tam z 5 wykonawców, może więcej i z tego co pamiętam chyba mniej znani, czyt. underground, ale kawałek był mocno pozytywny, pomoże mi go ktoś odnaleźć??? były tam tekstu typu "dziękuj za to co masz/wszystko co masz" spokojny bicik chyba fortepian, zwykła pętelka i kilku pokornych chłopa na zwrotkach. myslałem że to bla-bla, ale niestety nie jakiś Filip chyba był w tym składzie wykonawców albo Felippe lub nawet takiego kogoś nie było tam nawet... tytuł powinien się zgadzać, pomóżcie proszę bo mnie gnębi i chodzi po głowie już z miesiąc...

    edit: dodam, że to hip hop polski i że kawałka słuchałem jakieś 10lat temu...

  • RedzikRedzik Użytkownik

    Już nieaktualne :D ogarnąłem :) Szybki Szmal - Dziękuj za to co!!! :)))))

  • pockppock Użytkownik

    Witam, szukam piosenki o tym jak facet stara się powiedzieć dziewczynie, że ją kocha. Przez cały klip mówi kochhh... i się zacina, na koniec oczywiście udaje mu się powiedzieć "kocham Cię". Podczas klipu jest taka scena, że biegną razem po bieżni elektrycznej i on mówi "kochhh" i się wywraca, to jest raczej nowy kawałek. niestety nic więcej nie pamiętam, bardzo mi zależy na znalezieniu tej piosenki ;)

  • UdrunUUdrun Użytkownik

    Cześć. Szukam od dłuższego czasu piosenki, którą usłyszałem na youtobie. Był to rok mniej więcej 2010-2011, piosenkarz z gitarą o charakterystycznym gardłowym głosie, piosenka śpiewana po angielsku. Teledysk czarno-biały ukazujący nagranie studyjne. Piosenkarz w inicjałach miał chyba "A". Jeśli ktoś jest w stanie pomóc będę wdzięczny :)

  • dsnnnddsnnn Użytkownik

    Witam czy ktoś wie jak nazywa się piosenka w której śpiewa facet i kobieta refreny dość stara piosenka jest tam something special i love you like a child

  • czarnoskóry zespół-teledysk w obskórnym pokoju chyba przybrudzony żółty.Wczoraj piosenka tego zespołu leciała w radiu zet

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.