Szukam piosenki, nie znam tytułu ani wykonawcy.

17980818284

Odpowiedzi

  • Szukam piosenki dance.Jedyne co kojarzę w refrenie bylo na na na na ne , na na na na ne ....i reszty nie pamiętam .Śpiewała kobieta.Kojarzy mi sie ta pisoenka jeszcze z tym ze miałam ją zgraną z jakieś składanki gdzie był utwór Loft-Mallorca I tylko tyle.Może ktoś kojarzy,Szybka dancowa piosenka :(
  • Gala - Freed From Desire (?)
  • Hej. Szukam piosenki , którą śpiewają 2 mężczyzn ów . W refrenie są takie słowa : o my spend to dalla dalla dala dala i jeszcze : o ma calling mamao me caling papa . Jest to chyba bardziej rapu i popu . Jest to wolna piosenka .
  • Hej, szukam piosenki w której jest coś takiego ,, aj a aj aj a aj ..." proszę o pomoc
  • Witajcie !!! Szukam piosenki :) Zaczynała się ona od słów 1.2.3.4.5,6.7.8.9 10 lub odwrotnie następnie piosenkarka śpiewała, że wszystkie systemy są gotowe czy ktoś kojarzy tą piosenkę
  • Hej ja też szukam piosenki! Pamiętam tylko melodie i teledysk , był on taki podwodny z rybami elektrycznymi i łodzią podwodną... Kurcze co ja bym dała by to znów usłyszeć tą nie za szybką melodie :(
  • Gorillaz - On Melancholy Hill (?)
  • Poszukuję piosenki,której słuchałem w dzieciństwie. Piosenka jest z ok 2006 roku,niestety niezbyt popularna. Gatunek to coś w stylu elektro do tańczenia.W piosence śpiewała kobieta(piosenka po angielsku).Niestety nie pamiętam słów ale melodia w refrenie leciała mniej więcej tak:


    Jeśli ktoś skojarzył to proszę o tytuł :)
  • papciapapcia Użytkownik
    edytowano 6.05.15 o 20:28
    Gość kubson dziś o 00:00
    przypomina mi trochę
    Scissor Sisters "It Can't Come Quickly Enough" (Sismic Music)
    Zmieniony przez papcia
  • hahaha TAK!!! To jest to :D dzieki bardzo,lata poszukiwan zakonczone ;D
  • Witam. Proszę o pomoc w znalezieniu piosenki, która leci w duńskim radiu. W refrenie słychać słowa:
    "psychical touching the sun" albo "touch". Śpiewa to jakaś babka ale nie mam pojęcia kto to.
  • hej szukam dwóch piosenek

    1.teledysk jest nieco starszy, i nie pamiętam dużo szczegółów. Wiem,że występuje tam brunetka, która jest przebrana chyba za pielęgniarke, tańczy i leży na czarnym stole, akcja ogólnie jest w czarnym pomieszczeniu,na czarnym tle, śpiewa czarnoskóry ale nie jestem pewna, pojawia się tam też chyba akcja z takim krzesłem lekarskim w ciemnym pomieszczeniu

    2.Piosenki mało co pamiętam- wiem tylko że na albumie, bądź na miniaturce na youtubie jest czerwone tło i biały napis i wykonuje ją jakiś młody czarnoskóry chłopak w okularach, piosenka o miłości. Słuchałam jej w 09/10

    Proszę o pomoc i pozdrawiam :)
  • Bardzo proszę o tytuł piosenki lecącej w tym filmiku.

    Pobieranie danych...

  • kto to śpiewa?
  • Hej, wczoraj w klubie bardzo wpadła mi w ucho piosenka leci to mniej wiecej tak 'i'm drawing i'm drawing yeaaah' niestety wiecej nie zapamietalem :P dosc popularna piosenka meski vocal.
    Pozdrawiam
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.