Szukam piosenki, nie znam tytułu ani wykonawcy.

17980818385

Odpowiedzi

  • Szukam polskiej piosenki ktora slyszalem dzisiaj w nocy na esce, spiewa ja chlopak/facet jedyne co pamietam ze tam w refrenie lub zwrotce byl tekst "przypominasz mi niebo pelne gwiazd" a pozniej jesli dobrze pamietam "jestes najwazniejsza". Wydaje mi sie ze jest to jakis nowy kawalek gdyz nigdy wczesniej tego nie slyszalem. Uprzedzam, po wpisaniu cytatu w google wyskoczy nam de mono lecz to nie jest to.
  • T.m.c - Przypominasz Mi
  • Tak mi sie wydaje iz to jest to. Tylko jeden problem, nie moge nigdzie tego znalezc... na YT ani google jako plik mp3 [lub nie umiem znalezc;/ ]
    Moglby mi ktos w tym pomoc?
  • Szukam piosenki w której śpiewa blondynka .Piosenka jest podobna do tej co śpiewa Francesca w 3 sezonie Violetty z muzyki
  • Szukam piosenki, nie pamiętam niestety ani kawałka tekstu. Wiem, że jest już starsza. Pamiętam za to dobrze historię z teledysku. Para poznaje się na imprezie, po czym zaczyna ze sobą pisać. Ona wysyła mu różne zdjęcia. Pamiętam, że są to zdjęcia jej po przebudzeniu się, potem coś ze szpilkami było, na końcu teledysku okazuje się, że dziewczyna ma innego.
    Gdyby ktoś skojarzył o jaką piosenkę mi chodzi i podrzucił tytuł/wykonawce byłabym wdzięczna.
  • Szukam piosenki której w refrenie pojawia się sekwencja słow "pas pas pas"
    wydaje mi się że spiewana po francusku, ale rytm miala trochę arabski, raczej wolna, w refrenie nieco przyspiesza.:)
  • Szukam piosenki, którą śpiewa rudowłosa kobieta i piegowata na ciele ma krótko obcięte włosy
  • Szukam piosenki, troszkę podobna do tej
    Pobieranie danych...
    od 1:07 i 1:46 mężczyzna śpiewa podobnie, tyle że w niej śpiewa jeszcze kobieta-refren. Proszę o pomoc, może komuś się skojarzy :D
  • Hej, szukam piosenki, raczej nowszej, w języku angielskim, śpiewanej przez mężczyznę. Refren to było powtarzane w kółko coś w stylu "you really got me now". Reszty zupełnie nie wyłapałam, jedynie jakieś pojedyncze "somehow" :x. W tym refrenie jeszcze były chórki które powtarzały za tym piosenkarzem. Gatunek trudno mi określić, nie był to ani typowy pop czy rock, jednak głos tego gościa skojarzył mi się z głosem wokalisty zespołu Placebo. Szukałam chyba wszędzie, ale znalazłam jedynie piosenkę zespołu Van Halen i jeszcze jakiegoś innego, a to zupełnie nie ta melodia. Poza tym jak juz pisałam tamta wydawała mi się całkiem nowa, z ostatniej dekady. Pomóżcie proszę, bardzo chciałabym ją znaleźć.
  • szukam piosenki w tekście w refrenie jest "and i want you (to) and i want you (to)"
  • @Gość eurythmics-love is a stranger?
  • giguklu tak, o to mi chodziło, wielkie dzięki! :)
  • @Gość o super, cieszę się, że trafiłam:)
  • Hej,szukam teledysku gdzie śpiewa chyba hindus po angielsku dla jakiejś blondynki.W refrenie tańczą hinduski,a słowa to chyba love lub love you.
    Proszę o pomoc.
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.