Szukam piosenki, nie znam tytułu ani wykonawcy.

17980828485

Odpowiedzi

  • Witam szukam piosenki,która często leci w Intermarche, śpiewa fcet, kawałek bardziej podchodzący w ostrzejszy rock, utwór obecnie jest też w graniu na czekanie, niestety nie wiem nic więcej, z góry dzięki.
  • Witam, szukam piosenki :) nie pamiętam wykonawcy ani tytułu... :( ale pamiętam teledysk a mianowicie była impreza dziewczyna tańczyła w niebieskiej sukience z dość obfitym dekoltem i podszedł do niej koleś bodajże z kolczykiem w uchu. następnie całowali się na klatce schodowej i włączyli spryskiwacze plis pomóżcie mi odnaleźć tę piosenkę :)
  • Sash! feat. Stunt - Raindrops
  • bardzo bardzo dziękuję :*
  • Witam:) Szukam piosenki, która była grana w Monastirze na plaży w beach club, chyba to techno, w tekście padało why not lub no. Pomocy!!! Prześladuje mnie to.
  • Szukam piosenki ale mam naprawdę mało namiarów na nią.. Kawałek nie jest ani wolny ani szybki, ale powiedziałabym że bardziej wolny, romantico troche.. Śpiewa facet, po angielsku oczywiście.. I z tego co zrozumiałam śpiewa o tym że nieważne jak dziewczyna wygląda, że nie to stanowi jej kobiecość i nie za to się ją kocha.. Wiem trudne :/
  • szukam piosenki gdzie w teledysku panuje klimat raczej letni/wakacyjny, w zwrotce śpiewa facet w jakims dziwnym języku, może arabskim a w refrenie kobieta po angielsku - stoi w morzu w niebieskiej sukience i śpiewa. W angielskim refrenie udał mi sie na pewno wychwycić "fly""sky" i "high". Piosenka szybka, taneczna, sprzed 5-10-15 lat jakoś.
  • @Gość mari
    Arash Feat.Rebecca - Suddenly?
  • dzięki!
  • Pomóżcie szukam piosenki biesiadnej z biesiadny relax na tv disco. Śpiewa młoda dziewczyna w czarnych długich włosach .
    Ta dziewczyna śpiewa z jakimś zespole i śpiewa po śląsku. Jest ubrana w strój ludowy. Proszę o pomoc.
  • Witam

    poszukuje muzyki gatunek rap tytuł to było coś węzeł , rozplotuje węzły cos takiego

    dosyc agresywna muza był do niej teledysk i dosc nowa
  • Szukam piosenki , w której słychać 3 razy" shake" i później słowo "loca"
  • Witam, szukam piosenki ... śpiewa ją brunetka :) która najpierw siedzi w mieszkaniu i mówi coś do kamery a następnie pojawia się zdjęcie dziewczyny, która jest gdzieś na łące - chyba jest ubrana w coś fioletowego - prawdopodobnie jej imię zaczynało się na "J" ... siostra jakiegoś wokalisty ... Piosenka z 2007-2009 ... taka nostalgiczna :)
  • Szukam piosenki, którą usłyszałem w 2008 roku. Możliwe, że jest z tego właśnie roku, lub starsza. Babka śpiewa wysokim, elektrycznie modulowanym głosem, takim jakby dziewczynki, z lekkim echem i śpiewa coś w stylu: "please don't stop me cause u brake me" i tak pare razy, wydaje mi sie, ze spiewa tylko to w kolko. PLIS help pozdro
  • Hej,
    Poszukuję remixu kawałka, w którym jest wykorzystany utwór "Harder Better Faster Stronger", mam nadzieję, że ktoś mnie poratuje i wie o jaki rmx chodzi :)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.