Szukam piosenki, nie znam tytułu ani wykonawcy.

17981838485

Odpowiedzi

  • @Gość 123frytki
    Aventura - Obsesion
  • jak sie nazywa piosenka gdzie 2 dziewczyny spiewaja jedna bladynka a dróga o ciemnych włosach i w teledysku jedna ma sukienke ślubną i sa mężczyżni w garniturach pamiętam że to nie jest polska piosenka
  • jestem ciekawy czy ktoś odpowiada na pytania w tym wątku ;P tak czy siak też szukam piosenki.
    Chyba nowa polska. Śpiewa facet. Słyszałem ją w radio zet 1 listopada około godziny 12. Z początku myślałem że śpiewa Gawliński/wilki. Głos podobny jak dla mnie był i coś w łasnie w takich "wilkowych" spokojnych klimatach ;P Sprawdzałem na radio zet ale niestety zabralem sie za to na nastepny dzien i moglem sprawdzic co grali poprzedniego dnia do godziny... 15. Ktoś, coś?
  • hej szukam piosenki wydaje mi sie ze jest w stylu country jest cos tam o missisipi i atlantic city tak mi sie przynajmniej wydaje piosenka napewno nei jest jakas nowa stawialabym raczej z lat 80 lub poczatki 90 prosze o pomoc nie daje mi spokoju niewiedza....
  • Artur Rojek - Syreny
  • Bardzo potrzebuje tego tytułu . Pamiętam tylko taki teks ''kiedy byłem młody miałem 20lat kocham muzyke kochałem dziewczyne kochałem cały świat'' To prezent dla sąsiada prosze o pomoc
  • witam, poszukuje dosc nietypowej piosenki poniewaz jest ona wykonywana w jezyku bodajze rosyjskim, w teledysku wystepuja 2 kobiety blondynki i 2 mezczyzn, atmosfera zimowa, wszyscy ubrani na bialo, kazdy z nich spiewa swoja czesc. jesli ktos widzial lub kojazy prosze o pomoc :D
  • Witam poszukuje teledysku wokalista podobny do Jordi Mollà aktor z colombiany
    teledysk zaczyna się w barze odbiera telefon rozmawia i wkrótce zaczyna sipiewac muzyka dance clubowa rytmiczna
  • cześć szukam tureckiej piosenki i tekst to coś w stylu ... mas alla bale bale sandymaaaaaan, ...mar sallan bele bele candymaian.
  • Szukam piosenki ( od kilku lat) słuchałam jej w latach 2004-2009 maksymalnie. Nie pamiętam tytułu ani wykonawcy ale wiem że w teledysku była kobieta która leżała na jakimś murze czy coś i przejeżdżały samochody. Chyba ubrana była w jakąś dość długą sukienkę i miała brązowe włosy ( bynajmniej ciemne)
  • Witajcie poszukuję tytułu tej piosenki zależy mi bardzo by ja znaleźć wiem ze kiepsko nagrana ale może uda wam się coś usłyszeć. pomóżcie błagam szukam jej już z 8 lat :(
  • Witam szukam piosenki polskiej z czarno białym teledyskiem. Teledysk rozgrywa się na plaży. Wokalistka gra w tym teledysku jest blondynką towarzyszy jej mężczyzna brunet o dłuższych włosach i zaroście. Piosenka może być z 2000-2008 roku ale nie jestem pewna. Prosze o pomoc juz tak długo jej szukam
  • witam szukam piosenki którą słyszałam pare razy w graniu na czekanie . piosenka anglojęzyczna, wolna. Śpiewa kobieta i mężyzna. Taki bardziej romantyczny, miłosny kawałek. Ze słow pamietem tylko cos jakby: take me to the highway w refrenie.. Ale nie jestem pewna. Może ktoś kiedyś też ją słyszał i może mi pomóc . Szukam jej już parę miesięcy i nic. Pozdrwawiam
  • ja poszukuje piosenki ktira jest taka w stylu majestic co babka spiewa cos w stylu someday/sunday we all... i dalej nie wiem i ciagle tylko jedno to zdanie
  • Wie ktoś kto to gra w tle na początku filmiku;
    Pobieranie danych...
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.