Szukam piosenki, nie znam tytułu ani wykonawcy.

1777880828385

Odpowiedzi

  • Witam, pewnie trudno będzie rozpoznać piosenkę którą ja szukam... Ale spróbuję. Pamiętam tylko tyle, że jest to piosenka trance i zamiast teledysku na youtube miała wstawiony ten obraz tylko że całkowicie w skali szarości (sory że taki długi link) https://www.google.pl/search?q=techno&client=firefox-a&hs=P9R&rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=yGejU9XTKcn07Aajy4DIDA&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1047&bih=484#channel=sb&q=techno mix 2012&revid=1721416653&rls=org.mozilla:pl:official&tbm=isch&facrc=_&imgdii=_&imgrc=bDpVxVFZlYb8IM%3A;v23rSsvb1TBLzM;http%3A%2F%2Fv009o.popscreen.com%2FX3dpNm0zZ28wY1kx_o_techno-beat-dj-drave--destroyer-remix-2012.jpg;http%3A%2F%2Fwww.popscreen.com%2Fv%2F73q8s%2FTechno-Beat-DJ-Drave-Destroyer-Remix-2012;480;360 Bardzo proszę o pomoc... Szukam jej od dobrych kilku lat :( Jeżeli kojarzycie jakąś piosenkę trance z takim obrazkiem to proszę o linki.
  • Witam szukam piosenki, której nie pamiętam tytułu, ani wykonawcy... widziałam ją jakąś chwile na eska tv... teledysk to męzczyzna śpiewający chyna na plaży... sceneria przy zachodzie słońca... zespół gra na bębnach , gitarach... on wykonuje taniec tak jakby indiański.. jest blondynem na krótko ściete włosy...
  • witam szukam od kilku lat piosenki słyszałam ją juz 10 lat temu i nie moge jej do tej pory znalezc bardzo prosze o pomoc ..... jest to duet zagraniczny jakas ballada rokowa znam tylko kilka słów po angelsku zacytóje ; on spiewa ... the are nidiu was dalej nie znam .........kobieta spiewa refren ; dont wear nidiu you tylko tyle znam prosze o pomoc
  • Szukam piosenki która leciała dość często 5-6 lat temu w telewizji. Jakaś hiszpanka albo latynoska śpiewała na tle jakiegoś muru z graffiti, był ten jakiś facet... chyba arab, albo coś w ten deseń.. Dość wesoła i kolorowa, dziewczyna miał długie ciemne włosy
  • Hej, szukam rapowego kawałka w którym co jakiś czas pojawia się wstawka panny brzmiącej jak automatyczna sekretarka, mówiąca coś w stylu "i love you honey". Ostatnio kawałek słyszałem 21-22 czerwca w radiu kampus około 03:15
  • Cześć, jedna piosenka lata mi po głowie, ale nie mogę przypomnieć sobie tytułu.
    Wiem tylko, że śpiewa dziewczyna o zachrypniętym głosie, po angielsku. Piosenka ma już na pewno parę lat i od dawna słyszę od czasu do czasu ten kawałek.
    Nie mogę sobie przypomnieć ani kawałka tekstu, no może po za końcem refreny, a brzmi on tak - coś tam coś tam api apii.
  • błagam! pomożcie znalezc mi piosenkę. Spiewa ją mężczyzna, głos podobny do green day ale to nie ten zespół, gitara akustyczna w tle a słowa to:
    na samym początku "is something on my dear friend"
    rerfen : "I belong by myself cause ...i always wrong, and you..."

    druga piosenka tego samego artysty to : "i'm telling ... i dont nothing wrong" refren: "i've got nothing on my mind
    i've got... on my head"

    a trzecia podobna : "you act like you're not beautiful. when you ask me...
    you know ... you perfect to me" - na zakonczeniu piosenki

    (istnieje mozliwosc ze zle niektore słowa usłyszalam) bardzo prosze o pomoc
  • Witam, szukam teledysku, który rozpoczyna się jakby dźwiękiem ze starej płyty, para stoi przed lustrem, on myje zęby a ona maluje usta czerwoną szminką. W pewnym momencie on zmazuje to co ona delikatnie wyjechała, po czym ona robi kreskę tą szminką na pół twarzy. Dalej idą na imprezę. (Ona wciąż ma szminkę na twarzy).
    W teledysku pojawiają się też słowa, które oni bezgłośnie wypowiadają.
    To nie jest stara piosenka, z góry dziękuję za pomoc.
  • Witam. Sprawa ciężka. Piosenka, której szukam utkwiła mi w pamięci nieznacznie. Z tego, co mogę na pewno ustalić, to śpiewa w niej jakiś mężczyzna (raczej głos tenorowy), zaś w trakcie refrenu towarzyszy mu w tle bliżej nieokreślony, podkręcony mikserami chór mieszany, którego głównym zadaniem jest wyśpiewywanie melodyjki w stylu; f---- e d e g---- (cóż, zapis uproszczony, podejrzewam, że źle zapamiętana przeze mnie tonacja, ale mniej więcej tak należałoby to interpretować). Ogólnie dużo się dzieje, feta i rozpusta instrumentalna, impreza rodem z Queen, albo lajtowego Vangelisa (nie wiem czemu, wspomniana wyżej melodyjka nasuwa mi skojarzenia z tekstem "celebration day..." lub coś podobnego, ale wyszukiwarka milczy w tym aspekcie, zatem podejrzewam wytwór własnej imaginacji). Całość trochę w stylu lat 80-tych, ale utwór współczesny, mniemam, że ukazał się w przeciągu minionego roku. Fajna, pozytywna nutka, podnosząca na duchu szczególnie z rana. Jeśli komuś to pomoże w śledztwie, śpieszę donieść, iż utwór był jeszcze przed miesiącem hitem radia holenderskiego 3fm, niestety ich pop-lista mi jak dotąd nie pomogła w poszukiwaniach (nie, z braku czasu nie słucham radia, w owym okresie zasobów muzycznych użyczał mi zagraniczny pracodawca w trakcie wykonywania zlecenia...), ale może to wina moich niedostatecznych kompetencji językowych... Jak ktoś to znajdzie, to oficjalnie zasłuży na miano Króla/Królowej Internetu. Powodzenia :D
  • szukam piosenki techno/electro w której przez 3/4 słyszymy dededededededededede .
  • POTRZEBUJĘ POMOCY!!!
    Szukam piosenki zespołu Impuls. Rzecz w tym że nie pamiętam tytułu, ale w refrenie szło jakoś tak: "Czerwoną kredką usta maluję, czerwoną cały zabarwię świat...". Jak wpisuję ten fragment to wyskakują mi porady nt. makijażu. Bardzo mi zależy na tej piosence... Z góry dziękuję
  • szukam piosenki klubowej, z kobiecym wokalem w ref. cos tam spiewa "sii one day and night.." mocny kobiecy wokal. dzieki z góry
  • Witam! szukam piosenki, która śpiewa mężczyzna. w tekście jest "Life is cool, life is pretty, life is sweet". Potem też jest "Life is honey, life is white, life is black". I tak dalej :)
  • witam szukam piosenki , chyba to enigma ale przesłuchałem ze 20 i nie mogę znaleźć to raczej popularna piosenka, śpiewa Indianin czy Indianka tak trochę dziwnie gardłowo ale to NIE Return to innocence, ale jestem prawie pewny że to enigma bo właśnie taki klimat, nawet doszedłem do Mario Picotto - Komodo, bo u niego też są takie refreny ale to też nie to... kto pomoże???
  • Szukam piosenki hiszpańskiej. Jest raczej wolna, w instrumentach przeważa gitara akustyczna, taka typowo latynoska do tańca, śpiewają mężczyzna i kobieta na zmiane, jest o miłości, słowa pojedyncze: amor, por siempre, corazon, la obsession. Pamiętam tylko tyle, bo byłam już zawiana, pomocy :D
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.