Szukam piosenki, nie znam tytułu ani wykonawcy.

1737476787985

Odpowiedzi

  • poszukuje piosenki
    spiewal facet mulat chyba łysy w wąsem mial meski glos i chrype teledysk wygladal tak ze :
    wchodzil do klubu podchodzil do baru zauwazyl dziewczyne i zaczal sie z nia bawic
    zauwazyl to taki "bos" i zaczeli sie szarpać wokol nich zrobil sie tlum i podczas nieuwagi uciek on z ta dziewczyna i odjechali autem
  • szukam tej piosenki mam tylko nagrany kawaleczek :) proszę o pomoc bo mi to spokoju nie daje :)
    rec0320-125529.mp3
  • Szukam piosenki piosenki (cztery koła nie ważne że stare zawsze wyrwiesz jakąś blachare poleci na samochód a mówi że na ciebie jednak nie ważne mnie to je.ie
  • szukam piosenki nie znam tytułu a ni wykonawcy w piosence wystepuje słowo let go przez faceta i jest to piosenka typu electro
  • Siema , szukam jednej piosenki nie znam zbyt dużo tekstu - jedni się żenią inni się rozwodzą jedni ... styl tej piosenki to hip hop połączony z dubstep'pem lub czym w tym stylu . Z góry dziękuje
  • Szukam piosenki wykonywanej w języku francuskim przez faceta,nadawanej dość często w radio zet gold..proszę podsuńcie coś..b.podobało się mi i wyparowały słowa...
  • witam.szukam pewnej piosenki po niemiecku,jest ona dość stara,wiem że śpiewał ją jakiś facet w refrenie są słowa ich verliere ganze Tauben.czy ktoś mógłby mi pomóc?
  • Hejka szukam starej piosenki sprzed 13-16 lat. W teledysku jakis dziwny facet wiezi w lochach albo wiezieniu dziewczyne anioła, ma długie bląd włosy i pięknie śpiewa ( podobna do Sylver, lecz to nie ona )i z tego co pamietam to też w klimacie Sylver. Szukam tego już bardzo długowięc proszę o pomoc

  • Poszukuje piosenki która leciała w reklamie radia roxy.W zasadzie to nawet nie reklamie,w przerwach puszczny był zlepek wielu piosenek i jedną z nich była ta.Leciała chyba po Nosowskiej.Tekstu niestety nie znam,śpiewała dziewczyna reklamowana wtedy jako następczyni Florence.W tekście było coś darkside albo downside nie wiem dokładnie.
  • Witam!
    Szukam zajebistej piosenki ktora słyszałem juz na kilku imprezach ale nie dałem rady skolowac zanych informacji co to nuta . Wiem ze w refrenie jest wokal kobiety dokladnie aaaaaa bejbi aaaaa gimi lub hit me aaaaaa i tyle . Takie techo czy cos . ogolnie super piosenka wiec prosze was o pomoc bo cały czas ja mam w glowie
  • szukam piosenki co stoji dziewczyna i chłopak pokolorowani
  • @Gość o 13:49
    Gotye - Somebody That I Used To Know (feat. Kimbra) ?
  • szukam piosenki dość słynnej z lat 90' lub z 2000, leciała często na Vivie jakiś czas. Otóż na teledysku ładna pani o blond włosach leżała przy basenie i śpiewała coś o "fosse possibile" , "esta łewa" "sambaila nainaina" słońce już zachodziło i jacyś ludzie się kręcili przy basenie. Piosenka z gatunku pop, słowa były chyba mieszane angielski/włoski/hiszpański.
    Dziękuję z góry
  • @Gość Baniassi
    "Vamos A Bailar"?
    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)ewoczek94
  • werk512 JESTEŚ WIELKI!!! to to :D szukam tego chyba od pół roku :D
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.