Szukam piosenki, nie znam tytułu ani wykonawcy.

1707173757685

Odpowiedzi

  • szukam piosenki sprzed moze ok3,4 lat. Spiewa ja kobieta,piosenka ma w sobie cos co skłania do melancholii czy wrecz "odpłyniecia",jednak nie jest wolna. Główne słowa ktore udało mi sie wyłapać to someday/sunday,cos takiego po someday wydaje mi sie ze bylo "i have"
  • Pobieranie danych...

    <3 Polecam :3
  • Co do tego 'Szukam piosenki w której facet najpierw mówi " To historia z życia wzięta, coś tam coś tam. Otwórz oczka kochanie pora wstawać najpierw do ubikacij idź wysikac sie, pamiętaj żeby opuścic deske ..."

    Bardzo prosze o pomoc gdyż szybko potrzebuje tej piosenki :face-crying'. To jest piosenka GrubSona 'One' xD
  • hej, jedyne co pamietam to to ze jest to wolna piosenka o milosci, chyba amerykanska, w teledysku pamietam ze byla kobieta i mezczyzna, on chyba gral na pianinie, na dachu jakiego budynku chyba. dziekuje z gory za wszelka pomoc
  • poszukuje utworu często puszczanego w radiu muszkieterów w sieci sklepów intermarche, jest ona wykonywana przez jakąś wokalistkę której nie mogę rozpoznać w tle słychać chyba pianino a w refrenie pojawiają się ooo ooo ooo, jest to jakiś love song wolny i spokojny
  • Pobieranie danych...


    jak sie nazywa nuta z filmiku
  • werk512werk512 Moderator
    edytowano 1.12.13 o 22:58
    @Gość o 20:47
    Pobieranie danych...
    Zmieniony przez werk512
  • Widzialem w telewizji muzyka cos kolo 80 lata cos w tym stylu Europe, spiewala w zamknietym budynku w srodku masa ludzi z swieczkami... kurcze pomozcie ;D
  • [link:allyouneedismusic.blog.pl] coś takiego budynek w srodku masa ludzi i bez dachu tylko sam otoczony budynek.
  • hej, szukam piosenki gdzie śpiewa chłopak z dziewczyną.. uslyszalam ja gdzies w sklepie i pamietam tylko ze w refrenie bylo cos w stylu i love youuu takie przeciągnięte.. wiem ze za mało ale caly czas mam ja w glowie i nie mge znalezc:(
  • @Gość marlen: Może Will.I.Am & Cheryl Cole - 3 Words ?
    Pobieranie danych...
  • Hej poszukuje pewnej piosenki. Jest to piosenka która często leci w klubach śpiewa ją taki chłopak, nie ma wielu słów a w refrenie jest mother fucker :) coś w stylu hardstyle chyba :)
  • papciapapcia Użytkownik
    Moze Rob Zombie- Sick Bubblegum ( Skrillex rmx ) ?
  • Niestety ale to nie to :)
  • Witam mam problem z jedna nutka mam slowa ale trwa tylko1minute nie mam tytulu ani wykonawcy oto link na te nuteczke prosze o pomoc [link:hostuje.net] prosze pisac na meila [email protected]
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.