Szukam piosenki, nie znam tytułu ani wykonawcy.

1697072747585

Odpowiedzi

  • naprawde dziekuje :)
  • @camillaw_79
    Ależ nie ma sprawy:)
  • camillaw_79camillaw_79 Użytkownik
    edytowano 13.10.13 o 02:47
    @werk512 dzis (ok, wczoraj juz, (12.10) ) obchodze urodziny, i fajny prezent dostalam... w postaci odnalezienia tej piosenki :)
    Zmieniony przez camillaw_79
  • @camillaw_79
    Wszystkiego najlepszego :-*
  • @werk512 dziekuje :)
  • Witam. Szukam piosenki którą słyszałem w szkolnych głośnikach.
    Więc piosenka szybsza, coś podchodzącego pod jakieś energy itp.
    Śpiewa dziewczyna, a co charakterystyczne w piosence słychać gwizdek (np piłkarki)
    W refrenie wiem że jest śpiewane " Ooooooooo oooo" (więcej nie pamiętam haha)
    Będę wdzięczny za pomoc ;)
  • Siema, szukam piosenki. Znam piosenkę z jakiegoś filmu chyba. W teledysku była impreza w jakimś klubie, dużo zielonego światła. Muzyka taka bardziej elektroniczna, coś w rodzaju umca umca. Jakiś m@&%#n przed wejściem witał się z fanami. Wiem, że niedużo, ale może ktokolwiek coś kojarzy. Z góry dzięki.
  • Ponownie zwracam się o pomoc w znalezieniu kawałka! Często grany jest w radio muszkieterów w Intermarche i Bricomarche (jakiś nowszy utwór grany od sierpnia 2013), trochę niewyraźnie słychać, co śpiewa kobietka, takie trochę country jakby w zwrotce i bridge'u (przejściu), refren wysoko: I (a-aa-aj) see (siii-ii-i) (po tym jednosylabowy wyraz truth/youth/through", nie rozumiem, co śpiewa...) i dalej coś jak your/touch(?) on fire (?), albo coś w tym stylu i przed refrenem chórek dziewczyn szybko: it burns(?) it burns it burns (i tutaj wokalistka 2 wyrazy 2 sylaby: burns to mee-ee?) i wokal it's more than i can bare (i kolejne 2 wyrazy niezrozumiałe...) i znowu I... (a-a-a-aj, s-e-e-e-e ...). z góry dzięki za pomoc!
  • Gość kotlet 6.07.13 o 16:13
    Gość
    Witam.

    szukam francuskiej (przynajmniej z tekstu i tytułu) piosenki z lat 80 albo wczesnych 90. typowo w klimatach 80's. W klipie śpiewa ją typ z długimi kudłami, towarzysza mu dwie osoby, tak se łażą po prostu. Nie jestem pewien czy w naziwe zespołu albo tytule nie ma coś związanego z Francją.
    Bardzo znana. Baaardzo bardzo znana. W piosence sa bardzo charakterystyczne chórki (a la Era).

    Czy nie chodzi przypadkiem o tę piosenkę:

    Pobieranie danych...
  • Ponownie zwracam się o pomoc w znalezieniu kawałka! Często grany jest w radio muszkieterów w Intermarche i Bricomarche (jakiś nowszy utwór grany od sierpnia 2013), trochę niewyraźnie słychać, co śpiewa kobietka, takie trochę country jakby w zwrotce i bridge'u (przejściu), refren wysoko: I (a-aa-aj) see (siii-ii-i) (po tym jednosylabowy wyraz truth/youth/through", nie rozumiem, co śpiewa...) i dalej coś jak your/touch(?) on fire (?), albo coś w tym stylu i przed refrenem chórek dziewczyn szybko: it burns(?) it burns it burns (i tutaj wokalistka 2 wyrazy 2 sylaby: burns to mee-ee?) i wokal it's more than i can bare (i kolejne 2 wyrazy niezrozumiałe...) i znowu I... (a-a-a-aj, s-e-e-e-e ...). z góry dzięki za pomoc!

    As Animals - I See Ghost (Ghost Gunfighters)

    Pobieranie danych...


    w końcu znalazłam... także już nieaktualne poszukiwanie, jednak poradziłam sobie na własną rękę ;)
  • Poczukuje teledysku . W zasadzie piosenki... W zasadzie tego i tego. Nie pamiętam jak brzmiała. Pamiętam tylko teledysk.
    Były w nim różne dziwne sceny, Np Grubsza kobitka grała rakietami do tenisa odbijając nimi jakieś mieso. I był kadr gdzie Dziewczyna siedzi w takiej białej scenerii, biały pokouj. I miała na kroczu rozsypane perełki, druga nad nią klekneła i późniejszy kadrł wygląda tak jakby wypluwała te perełki.
  • mozesz napisac co to za piosenka z tym miesem tez szukam
  • PAG - THE LADY IS DEAD juz mam
  • Witam,
    Szukam piosenki. Była ona na portalu społecznościowym besty,.pl nosiła tytuł mniej więcej tak. ,, Nowy hit czy nie" wiem że śpiewał to m@&%#n i było takie coś jak su su su suma ub sumo. Nie znam nazwy ani wykonawcy proszę o szybką pomoc.
  • Pszukuje piosenki od kilku lat i chyba amnezje mam pamietam teledysk częsciowo diewczyna spiewa jest to raczej szybki rap, hip hop nie pamietam dokładnie jedzie ze swoim facetem limuzyną kłóci sie z nim i wysiada potem jest jakaś impreza w mieszkaniu i chyba jej facet jest w łóżku z inną tam chyba jakiś facet jeszcze rapuje. Dziewczyna troche chodzi jeszcze po mieście to tyle co pamietam no i wiem ze przekleństwa tam są
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.