Szukam piosenki, nie znam tytułu ani wykonawcy.

145791085

Odpowiedzi

  • Cześć :) szukam piosenki nie znam tytułu ani wykonawcy. Śpiewa ją dziewczyna która ma głos bardzo podobny do Rihanny. Fragment tekstu to "eee love is.." niestety tylko tyle udało mi się wyłapać :( ale nie jestem pewna czy tam nie jest "..just a game" bardzo proszę o pomoc:)
  • Witam!Proszę o pomoc!!!Chodzi o to że przypomniała mi się wczoraj pewna piosenka sprzed kilku lat i w pamięci pozostały mi tylko kadry z teledysku którego akcja toczy się na wolnej przestrzeni na zielonej trawce.Jest tam dwóch mężczyzn jeden siedzi na fotelu później kopią sobie piłkę,jeden wiesza się rękoma na gałęzi drzewa które jest całe w kwiatach (jak wiśnia która kwitnie),jeździ rowerem,wszystko w tym samym miejscu,są ubrani w jakieś luźne sweterki.Ogólnie kawałek jest spokojny i pozytywny bo w teledysku świeci słońce a trawka jest bardzo zielona.Nie pamiętam ani jednego słowa z tekstu utworu ani tym bardziej wykonawców :/Proszę o pomoc bo pamiętam że bardzo mi się podobał ten utwór.Bardzo prosze o pomoc!!!Będę bardzo wdzięczna za jakieś wskazówki.
  • hejka witam was z sisi szukam piosenki którą śpiewa dziewczyna z chłopakiem chyba po ukaińsku ma w refrenie maja maja mi prosze o pomoc!!!:face-monkey:
  • Szukam gdzies z 2005 roku w której to młoda dziewczyna, nastolatka śpiewa coś w stylu "what do you want for me". Niech was nie zmylą te słowa ponieważ zacytowałem z pamięci. Piosenka kiedyś była popularna. Proszę o pomoc
  • witam, poszukuje piosenki żydowskiej granej na skrzypcach. dosc radosna, srednie tempo. kiedys uslyszalam ja w radiu.nie moge jej nigdzie znalezc...ktos zna jakies piesni zydowskie na samych skrzypcach ale nie smutne i melancholijne??
  • Bardzo ważne! Poszukuję piosenki sprzed paru lat, ostatnio dosyć często puszczanej w kaliskim Radiu Centrum. Spiewa mężczyzna o niskim głosie, w teledysku występuje parka, która próbuje się nawzajem zabić, na końcu udaje się kobiecie uciec z mieszkania w którym była uwięziona do samochodu i chyba potrąca mężczyznę. Ktoś wie, co to może być? będe bardzo wdzięczna za każdą wskazówkę. Słychać wyraźnie jeden instrument, chyba akordeon. Tytułem było chyba coś w rodzaju "She means nothing to me", chociaż w tej postaci nie mogę go znaleźć...
  • Szukam piosenki w ktorej młoda lekko piegowta dziewzcyna śpiewa coś w styl "what you want for me". Mogę się mylić w słowach. Piosenka była popularna jakieś 5 lat temu
  • interesuje mnie tytuł i wykonawca piosenki która leci do 40 sekundy tego filmiku
    Pobieranie danych...
    z góry dzięki za odpowiedź
  • Don Omar - Danza Kuduro

    Pobieranie danych...


    pzdr
  • Proszę o tytuł piosenki w której usłyszałem takie "zdanie": Uuuuu uuuu uuuu u, Uuuuu uuuu uuuu u, bajbe sztrajse.
    Jest to troche energy pomieszane z techno.
    Z góry dziękuje. ;)
  • Pobieranie danych...


    duck sauce - barbara streisand?
  • Witam drodzy ludzikowie ja poszukuje piosenki której nie słyszałem już jakieś 10 lat bardzo ją lubiłem pozwalała mi zasnąć wiem że to jakiś stary kobiecy zespół ją wykonywał a słowa miej więcej leciały tak : Myliłam się jednak nie jest łatwo tak zwyczajnie życz , słoneczny dzień na twarzy widać wszystko nie ukryje nic
    ref
    aaa jednak mi brakuje Ciebie aaa w karzdym nie przespanym dniu aaa sama chciałam tak aaa niewiedziałąm jak bardzo
    itp itd błagam was jeśli ktoś to pamięta i wie skąd mogę pobrać mp3 to będę wdzięczny na maxa moj meil to [email protected]
  • Od dawna szukam pewnego kawalka i niestety nie pamietam tutulu ani wykonawcy. Wydaje mi sie, ze w tytule byl cos z Paradise. Ogolnie cudna przyroda, spiewal ja taki facet wygladajacy na indianina. Byly tez motywy wodospadu, ktory zamiast spada cofa sie... Swietny kawalek, super przyroda! Wiem, ze videoclip byl uzywany tez przy wielkiej akcji pomocy powodzianom na swiecie, ale to bylo juz dawno :\ Jesli ktos moze mi pomoc to prosze!:face-crying:
  • może United DJ's For Central America - Too Much Rain On The Paradise
    lub: Phil Collins - Another Day In Paradise, ale to chyba byś wiedział(a)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.